Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen szakítás előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen szakítás előtti változásokra figyelt fel? Magyarul volt e jele a szakításnak?

Figyelt kérdés

Pl kevesebb telefonhívás, kevesebb szex, kevesebb érdeklődés figyelmesség, kevesebb becézgetés, késői hazaérkezés, több idő a barátokkal.


Ezeket tapasztalom most. Eddig próbáltam visszahozni, mostmar megyek előre, meglátjuk mikor mondja ki a végét mert szerintem ez annak a jele.


2019. jan. 31. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik naprol a masikra mintha fejbe bsztak volna.

Flegmaskodas,kevesebb erdeklodes,kocsogoskodes stb

2019. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elhidegültünk, de nem próbáltunk tenni ellene. Korábban igen. Ekkor tudtam, hogy most már vége.


Volt, hogy nem jött haza este, engem meg komolyan nem érdekelt hol volt, meg se kérdeztem, vagy én mentem el tetőtől talpig csinosan, smink stb, és ő se tette szóvá. Szinte egyáltalán nem beszéltünk.


Utána leültettem, hogy szerintem ez a dolog teljesen kihalt, zárjuk le és hagyjuk egymást.


N

2019. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 peca1000 ***** válasza:

Nehéz ügy, mert többnyire én dobtam a nőimet apróságok miatt


Na jó, amikor 2 hètig nem szólt hozzám az asszony, ( hiába kérdeztem mi baja), elkezdtem elcsomagolni a laptopom (sose szoktam), sírva elmondta, hogy mi baja, ès ne hagyjam el.


De olyan is volt, hogy veszekedés közben elkezdte kidobálni a szekrènyből a ruháimat, hogy menjek el, de volt, hogy én kezdtem el kipakolni a saját ruháim.


Aztán ez mindíg abbamaradt, most is együtt vagyunk :)

2019. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább a barátaimmal voltam, kevesebb találkák / közös program. Elkezdtek idegesíteni olyan dolgai amiket az elején elfogadtam / észre se vettem, több veszekedés és hasonlók. Az ő oldaláról a bunkóság volt több. Próbáltuk helyrehozni de nem ment, erőltetni meg semmit sem kell így szétmentünk.


N

2019. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vette fel a telefont, lemondott előre egyeztetett programokat, teljesen inaktívvá vált. Mivel egyik pillanatról a másikra kezdett el így viselkedni elég egyértelmű volt, hogy bepasizott mellettem. Legalább annyi gerinc még volt benne, hogy amikor rákérdeztem akkor bevallotta, hogy találkozgat egy másik sráccal, de így utólag ez édes kevés volt. Nem akart szakítani velem, úgy intézte a dolgot, hogy én mondjam ki a végső szót.
2019. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!