Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kiadós veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kiadós veszekedésnél meddig lehet elmenni verbálisan?

Figyelt kérdés

A barátommal sajnos rengeteg vitánk van, nem igazán működik a kapcsolat.

Ma viszont minden határon túl ment, voltam én ostoba, buta, elküldött mindenhová szitkozódva, b.meg is ment rendesen, valamint azt találta mondani, hogy menjek csak vissza és "sz.pkodjam az exem f.rkát"... (Mindig féltékeny volt rá, alaptalanul)

Erről mit gondoltok?

Köszi.


2019. febr. 1. 01:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen pasival eleve nem jövök össze aki ilyen szöveget tol veszekedésnél..
2019. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Kapásból, ha veszekedtek, minek vagytok együtt? Ostobaság.


Amúgy részemről semeddig, én nem veszekszem, ha pedig a másik sárkány, akkor hamar megmutatom neki az ajtót, hogy "viszontlátásra!" (csak láss jól)


Aztán ha mégis jön, akkor megmondom neki, hogy "Úgy hiányoztál, mint egy sérv!"



Az életet egyszerűsíteni kell.

2019. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én hozom ki az állatot mindenkiből ...
2019. febr. 1. 01:16
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Bár az is lehet. Ismerek olyat aki olyanokból hozott ki indulatot akik így 50-60 évig mint jámbor birkák éltek.


Na, ő egyszerűen felháborító volt. Kevés ember van aki ne húzná fel magát, ha a másik kvázi le se szarja amit mond és látványosan ásitozgat meg nézegeti a körmeit. Aztán persze mikor beszopja, akkor ugorjatok szolgák. Köszönet? Ugyan. "Lassú voltál" - csak ennyit mond.

2019. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

# 3


Miért, te hogy viselkedsz egy vita során?


És min veszekedtek ilyen sokat?

2019. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Időnként belefér egy egy hevesebb vita is.Ami ilyenkor elhangzik azt az indulat mondatja.El kell engedni.Másnap ki kell békülni és összemosolyogni hogy ezen is túlvagytok.A vitról semmit nem tudunk hogy mi miért ki merre mikor?
2019. febr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos nagyon csúnyán belelovalható az ember veszekedésbe...olyan mélységekbe,hogy saját maga is meglepődik.

Az arrogancia és cinikusság örjöngő vadállattá tehati az embert.

2019. febr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

#7


Egy fenét. Csak az ún. "temperamentumos" emberek. A normálisabbak lazán otthagyják a hőzöngőt, őrjöngjön csak. Majd ha hajlandó lesz normálisan beszélni, akkor beszélhetünk.


Ha meg sérteget, anyáz stb. akkor meg "el lehet tolni a biciklit". De örökre.

2019. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Röviden:

Külföldről jöttünk haza pár napra, én elmentem fodrászhoz, ő autót bérelt.

Szobát foglaltam Pesten egy nagyon szép helyen, hogy megmutassam neki a várost. Nem ismeri a pesti közlekedést, nem tudott parkolni, engem hibáztatott, hogy ilyen meg olyan sz.r hely.

2019. febr. 1. 01:40
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Így már elég gázosnak tűnik a csávó.
2019. febr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!