Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok ha a baratnötök eröszakos lenne? Egy egy veszekedesnel, megszoritana a torkotokat vagy az allkapcsotokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

2 választásod van.

1. Először el beszélgetsz vele, hogy ezt hagyja abba ha nem akkor ott hagyod. Igazából aki, egyszer meg üt az máskor is meg fog.

2.

Jó keményem meg d*god és meg mutatod, neki hogy te férfi vagy de úgy keféld meg hogy tudja hogy hol a helye.

2015. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet semmiképpen nem tűrnék el, küldeném a fenébe az első alkalom után és keresnék más nőt.

Legyen annyi kulturája, mint nekem, hogy nem emel kezet a párjára.

2015. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg szakítanék ott azonnal, gondolkodás nélkül. Attól, hogy nő, még nem tehet Ő sem ilyet.


24/F

2015. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Kapna egy pofont, visszakézből.
2015. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
En nem tehetem meg, nem is tettem soha egy baratnommel,h akar erosebben megszoritsam a karjat. A pofon meg kizart.
2015. aug. 15. 12:54
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Az vezet idáig, hogy a lány nagyon szenvedélyesen beleéli magát a kapcsolatba. Arról beszélgessetek el főleg, hogy ki mit ad abba a kapcsolatba és főleg mit nem kap meg érzelmileg. Egyelőre azt mi válaszolók még nem tudjuk, hogy te megcsaltad-e vagy sem, ő féltékeny-e vagy sem, kap elég szeretetet tőled, s nem, akkor miért, stb. stb.

Itt szerintem nagyon kemény kommunikációs problémák vannak, illetve fontos témák szőnyeg alá söprésének következménye, mindezek kijavítása a legfontosabb egy kapcsolatban.

2015. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék... ha mernék.
2015. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szakítanék.


Attól még hogy nő, ugyanúgy nincs joga erőszakoskodnia, mint egy férfinak.

2015. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan egy pofon belefér, semmi gond, hidd el, nem szakítana. Volt már ilyen nővel dolgom.
2015. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
És bátran, mert az ilyen jellegű nő nem bánja az ilyesmit.
2015. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!