Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mennyire értik meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értik meg az ilyen dolgokat? Ez egyénileg változó?

Figyelt kérdés

Teszem azt, egy férfinek jól működik egy kapcsolata érzelmileg, de mondjuk a párját túl vékonynak találja, más meg nem adatott meg neki.

Emiatt keres egy teltebb alkatú prostituáltat, és eljárogat hozzá, mert nagyon kíváncsi arra, hogy milyen a szex egy ilyen nővel is. Ez aztán valahogyan kiderülne. Mennyire megértőek a nők az ilyen dolgokkal? Ez egyénileg változó, hogy ki hogyan reagálna erre? Gondolom függ a kapcsolat helyzetétől is, én jelen esetben azt vázoltam fel, hogy minden jól megy az adott kapcsolatban.

Ez gyakorlatilag ugyanaz a kategória, hogy azért jár oda egy férfi, mert valamit nem kap meg otthon.


2019. febr. 1. 12:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ezt megérteni, vagy egyáltalán MIT kellene ezen megérteni? Szimpla megcsalás.

Aki benne van a nyitott kapcsolatban, azt nem fogja zavarni.

2019. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Mond csak, te alapjáraton vagy ilyen h..lye, vagy csak itt tetteted ezt?


MEGCSALÁS szó szerinted mit jelent? Ha a csajod, megd..g egy izomagyat egy bulin, csak egyszer, akkor te mit csinálnál?

Apád ezt tanította neked, hogy félrek..rj egy kapcsolatban?

Minek neked kapcsolat, ha nem tiszteled azt, akivel együtt vagy?

És hogy szeretheted őt, miközben mással d..gsz?

2019. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
JÈZUSOM.A férfi hogy reagàlna,ha a nő szeretőt tart,mert a férj szerszáma kicsi?
2019. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

A hazugság miatt haragudnék és szakítanék is. Oké(?) hogy nem jön be nemi az alkatom. Akkor mondja meg, intsünk egymásnak egy pá-t, aztán legyen olyannal aki neki megfelel teljes mértékben.

De az hogy megaláz, összefekszik egy QR vával a testalkata miatt, az gáz. Innen ledig megmutarkozott hogy nem szeretett eléggé. Hisz akkor elfogadott volna olyannak, amilyen vagyok.

Ellenben ha mondta volna hogy szedjek fel magamra egy kicsit, mert izgató lenne neki egy kéttenyérbe való feneket markolászni, még el is gondkodnék rajta. De ha úgy adná elő hogy: deszka vagy hízzá' mer' abba jó rakni, fel is út, le is út. Remélem jól szemléltettem a különbséget.

2019. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne megértőnek lennem egy hazug disznóval. Ha tegyük fel ilyen vágyad van, akkor meg kell beszélni, hogy működhet-e a nyitott kapcsolat opció, és ha igen, akkor tiszta a dolog, ha nem, akkor meg szakítani kell. Így hazugsággal megdobva még akkor is kihajítanám a férfit, ha amúgy hajlandó lennék a nyitott kapcsolatot vállalni.
2019. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Én tökéletesen megérteném, ha nem vonzódik hozzám, de akkor keresek olyan párt magamnak, aki meg igen. Azt meg a férfi értse meg, hogy sem szamár nem leszem, sem az a hülye, aki nem veszi észre/elnézi azt, ha mást dug a párja a háta mögött
2019. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Te megértő lennél ha a kedvesed kicsinek tartaná a szerszámod és ki szeretne próbálni egy nagyobbat?? Mert hát ugye neked ez az adottságod.. Te mit mondanál?? Jaj persze drágám meg értem hogy kiváncsi voltál milyen amikor nagyobb dolgozik benned.. Kizárt!! Tehát ha van kapcsolatod gondolj egy kicsit arra milyen ha veled tenné meg fordítva..
2019. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, te hogy reagálnál arra, ha - egy érzelmileg jól működő - párkapcsolatban a nő kíváncsi lenne, hogy milyen a szex egy hosszabb és/vagy vastagabb farkú férfival, vagy egy nálad izmosabb, vonzóbb, jobb testű, jobb kiállású férfival, ezért melletted eljárogatna ilyenekhez szexelni, ha már kapcsolatban "nem adatott" neki nálad jobb?
2019. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo, nem kaphatsz meg mindent az elettol, neha valasztasra kenyszerulunk.

Meselj mar egy kicsit magadrol, erdekel milyen ember fejebol pattan ki ilyen kerdes. Anyukad szeretett teged?

2019. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Én megértenélek..és mivel valójában nem felelnek meg neked,mert vékony vagyok ezért osszecsomagolnam a cuccaid és elkuldenelek a prostihoz lakni.Legyetek vele boldogok.
2019. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!