Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változó kedélyállapotú barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változó kedélyállapotú barátnő?

Figyelt kérdés
A baratnőm rohadt kiszámíthatatlan... Beszélünk skypon fél percre nem figyelek mert a házidolgozatomat gyorsan átnéztem és besértődött hogy nem figyelek rá és fölöslegesen beszél nekem. És ez nagyon sok mindennel így van, mindig ez az idóta kedvváltozás... NAgyon unalmas mit tegyek?
2014. febr. 17. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
legyél meleg
2014. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, szakíts vele. Ne legyél már egy báb, hogy neked dirigáljon, meg sajnálgasd, vígasztalgasd amikor ő a köcsög.
2014. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha idegesít, felesleges erőltetni a dolgot szerintem. Vannak lányok, akik nem ilyen hisztisek.
2014. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom én nem mondtam hogy szakítani akarok :D csak valami megoldás kéne. De ez a báb dolog nagyon sokszor igaz amúgy...
2014. febr. 17. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kezelni. Értesd meg vele, hogy érted a dolgaid, de ne engedd, hogy ez rád befolyással legyen. Nálam használt.
2014. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
...dolgait...bocs
2014. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbálom de... holnapra ár full jó kedve lesz, ami tök jó, de most meg szar és ezt elég gyakran eljátsza
2014. febr. 17. 22:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Most játszik vagy tényleg ilyen? Van olyan, hogy érzékenyebb és tudni kell kezelni, de ez nem jelenti azt, hogy mindent az ő hangulata határozzon meg.
2014. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
NEm tudom, egyszerűen nem tudom :D Rájöttem, ilyenkor hagyni kell és nem kell vele foglalkozni, de túlságosan szeretem ahhoz hogy nyugodtan aludjak
2014. febr. 17. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:

azért hisztis,mert megteheti veled szemben.

nagyobb kontroll kell neki és nem jutalmazni ezt a fajta viselkedését.

a legrosszabb amit tehetsz,ha a számon kérése után magyarázkodsz.

ilyenkor válts témát és vedd át teljesen a beszélgetés irányítását,érvényesüljön a te akaratod.

minél inkább ilyenné válsz,annál kevesebb lesz a hiszti.

2014. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!