Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mennyire értik meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értik meg az ilyen dolgokat? Ez egyénileg változó?

Figyelt kérdés

Teszem azt, egy férfinek jól működik egy kapcsolata érzelmileg, de mondjuk a párját túl vékonynak találja, más meg nem adatott meg neki.

Emiatt keres egy teltebb alkatú prostituáltat, és eljárogat hozzá, mert nagyon kíváncsi arra, hogy milyen a szex egy ilyen nővel is. Ez aztán valahogyan kiderülne. Mennyire megértőek a nők az ilyen dolgokkal? Ez egyénileg változó, hogy ki hogyan reagálna erre? Gondolom függ a kapcsolat helyzetétől is, én jelen esetben azt vázoltam fel, hogy minden jól megy az adott kapcsolatban.

Ez gyakorlatilag ugyanaz a kategória, hogy azért jár oda egy férfi, mert valamit nem kap meg otthon.


2019. febr. 1. 12:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok megcsalás van, meg sok szakítás és válás is emiatt. A hazugság - a megcsalás, másik háta mögött félrelépés az - sose fért bele egy párkapcsolatba, és most sem, mert ezzel elvész a bizalom, ami pedig fontos. A nyitott kapcsolat annyiban másabb, hogy előre megbeszélik, tudják, szabadon mennek bele, mindketten. Van, aki erre nyitott, de akinek hazudnak, azt éli meg, hogy átverik, hogy nem dönthet, ezt meg senki nem szereti, az sem, akinek a nyitott kapcsolat belefér.
2019. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ez logikus. És akinek a nyitott kapcsolat belefér, az milyen hazugságot élhet meg, tehát mi lehet az a helyzet, amire utalsz, ami még nekik is sok lenne?
2019. febr. 2. 10:15
 23/25 A kérdező kommentje:
Vagy ilyenkor, nyitott kapcsolatoknál is illik előre megmondani, ha akad valaki?
2019. febr. 2. 10:16
 24/25 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatnak az a lényege, hogy megbeszélitek, hogy szabadon lehet szeretőtök, mindkettőtöknek, kiélhettek másokkal olyan fantáziákat, amiket egymással valamiért nem, de akkor az érzelmek egymáshoz kötnek, és ezen kívül másokkal csak testiség van. A megcsalás ezzel szemben eleve hazugságra épül, hiszen suttyomban csinálod, a másik fél háta mögött. Na most ha mondjuk a párod benne lenne nyitott kapcsolatban, de ezt nem beszélitek meg, mielőtt belevágtok, hanem te szép sunyiban félreqrsz, és kiderül, mert valamiért eszedbe sem jut előtte egyáltalán megbeszélni, hogy az az út nektek vajon járható lenne-e, akkor hazudtál neki, erre gondoltam.
2019. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint jól gondoltam.
2019. febr. 2. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!