Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mennyire értik meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire értik meg az ilyen dolgokat? Ez egyénileg változó?

Figyelt kérdés

Teszem azt, egy férfinek jól működik egy kapcsolata érzelmileg, de mondjuk a párját túl vékonynak találja, más meg nem adatott meg neki.

Emiatt keres egy teltebb alkatú prostituáltat, és eljárogat hozzá, mert nagyon kíváncsi arra, hogy milyen a szex egy ilyen nővel is. Ez aztán valahogyan kiderülne. Mennyire megértőek a nők az ilyen dolgokkal? Ez egyénileg változó, hogy ki hogyan reagálna erre? Gondolom függ a kapcsolat helyzetétől is, én jelen esetben azt vázoltam fel, hogy minden jól megy az adott kapcsolatban.

Ez gyakorlatilag ugyanaz a kategória, hogy azért jár oda egy férfi, mert valamit nem kap meg otthon.


2019. febr. 1. 12:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Azonnal repülne, és a nők 99,99%-ánál.

Egyrészt a prosti miatt, másrészt meg mert azért vagy csak vele, mert nincs jobb.


Ó, én meg majd egy keresek 10/10-es hímprostit. Ugye az ellen sem lenne kifogásod.

2019. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

#1-es vagyok

Átgondoltam, és arra jutottam, hogy ebben a formában szerintem még annak SE férne bele, aki számára elfogadható a nyitott kapcsolat... A nyitott kapcsolat se úgy működik, hogy azért nyitott, mert a partner nem megfelelő...

Ez így amit leírtál, egy kupac szr, nem kapcsolat.

2019. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha a pasinak nem gond, ha nekem is van egy nála fullosabb pasim alkalmanként. Ja, mégse. Ilyen kapcsolatban benne se lennék.
2019. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, mint ahogy leírtam, csak elképzeltem ezt a helyzetet példaként. Ehhez képest döbbenetes ez az arrogáns stílus, amit majdnem minden hozzászólásban érzékeltem. Aki meg a fejemet a falba verné egy ilyen helyzetben, nos megteheti, hogyha börtönbe akar kerülni. Bár ezt a durva tettlegességet már én sem hagynám. Döbbenetes, hogy anélkül ír ilyeneket valaki, hogy bármit is tudna rólam, főleg nő létére.


Nem gondoltam volna, hogy ekkora darázsfészekbe fogok nyúlni ahhoz képest, hogy mennyi helyen lehet azt olvasni meg hallani, hogy milyen szabadelvű világ van, és össze-vissza csalják egymást az emberek. Nem arról van szó, hogy én is megcsaláspárti vagyok, de néhányan mintha a középkorból jöttek volna elő ezzel a minősíthetetlen arroganciával. Szerintem néhányan már a máglyát meg a guillotine-t is keszítették gondolatban. Úgy írnak itt néhányan, mintha alig fordulna elő megcsalás az életben, és ez egy halálos bűn lenne. Még egyszer leírom, hogy én nem vagyok megcsaláspárti! Csúnya dolog a megcsalás, de így azért nem kéne túltolni az indulatokat.


Lollypop93, neked talán van fogalmad arról, amit mondani akarok a kérdéssel, amit írtál, hogy nem kaphatunk meg mindent az élettől, sokszor választanunk kell.

Szerintem ugyanis a szerelem, tehát az érzelmek és a testi vágy nem mindig járnak együtt, és ezt itt úgy látom hogy nem értik meg.

De Lollypop93, nem tudom, hogy hogyan jön ide az, hogy anyukám szeret-e engem. Egyébként szeret.

2019. febr. 1. 17:09
 15/25 A kérdező kommentje:
Testi vágy alatt a jobb szó híján nyers szexuális vágyat értettem fentebb.
2019. febr. 1. 17:23
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

"Úgy írnak itt néhányan, mintha alig fordulna elő megcsalás az életben, és ez egy halálos bűn lenne."


Az én szememben például halálos bűn a szeretteink elárulása, ezen belül a megcsalás, simán vállalom ezt a nézetemet.


Egyébként még megcsalás-témában is HÜ LYESÉG a kérdésed, szóval nem csak az csapta ki a biztosítékot sokaknál szerintem, hogy megcsalás, hanem hogy ez teljesen értelmetlen kérdés.


(Mondjuk szerintem én nem írtam agresszíven, az 1-es és a 12-es válasz az enyém.)

2019. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, én értem amit írsz.


És ugyanakkor azt is írtam, miért írnak arrogánsan. Ők is értik. Nekik és sok embernek ( nem csak nőknek, férfiaknak sem), ez nem fér bele.


Nekem sem férne bele. ÉS szerintem neked sem, legalábbis elég érdekes jellemre vallana, ha te hagynád, hogy melletted a barátnőd ( úgynevezett szerelmed) melletted mást keresne szexre, mert pl

- ki akarja próbálnú nagy farkú pasival

- ki akarja próbálni izmosabb, kockás hasú, szálkás, szexi pasival

- ki akarja próbálni magas, szálkás, vonzó pasival

-ki akarja próbálni egyenruhás pasival, mert őt ez izgatja

- ki akarja próbálni tetkós pasival, mert az irtóra piszkálja a szexuális fantáziáját

-... és így tovább, ki mire izgul.


Amit írsz, hogy valamit vonzónak találsz, ez egy dolog. Mindenkinek van valami, ami bejön. Nekem pl a tetkó mondjuk. Ott van persze a fantáziáim között tini korom óta. Ettől még eszem ágában sincs félreqni és megcsalni a páromat, pedig fizetnem sem kéne érte. Az is csak szex lenne, nem szerelmet terveznék.


Te megcsalni akarod a párod.


És úgy érzem ki a szavaidból, hiába fested le tökéletesnek, szexuálisan nem a kedvedre való. Nem csak ez a kiírásod önmagában mondja ezt, hanem ez a mondatod is ezt támasztja alá:

"Szerintem ugyanis a szerelem, tehát az érzelmek és a testi vágy nem mindig járnak együtt"


A szerelem nekem pl mindig önmagába foglalja a szexuális vágyat IS. Persze a szexnél nyilván többről szól, de ettől még szerves része. Talán magadnak is hazudsz.


A legtöbb ember nem fogadná el, hogy nem elég a párjának és mellette másokkal is dugni akar. Ez ilyen egyszerű.

Az én párom sem fogadná el ( teljesen meg is értem), és én sem fogadnám el fordított helyzetben. A mi kapcsolatunkba nem fér bele az, hogy másokkal is dugjunk.


Ha nyitott kapcsolatot beszéltek meg, az más kérdés. Máskülönben a megcsalás az megcsalás, nincs benne mit szépíteni meg indokokkal alátámasztani a miérteket.

2019. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

+1 kérdező, te is értsd meg, ha pl a párod hasonló okokból mással kíván szexelni helyetted, mint pl:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2019. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

"Ehhez képest döbbenetes ez az arrogáns stílus, amit majdnem minden hozzászólásban érzékeltem."


Kedves Kérdező, ha ezt a véleményedet komolyan gondolod és fenntartod, akkor megírnád azoknak a hozzászólásoknak a számát, amit te arrogánsnak ("minősíthetetlen arroganciának") tartasz?


Előre is köszönöm, ha megteszed.

2019. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19-es, a legdurvábbakat szerencsére már törölték, úgy látom. De azért még maradt egy pár diszpéldány.


Már nem egyszer utaltam rá, hogy a kérdés nem rólam szól, hanem egy kitalált példa, nekem nincsen párom!

Erre meg több nagyeszű nekem esik, hogy meg akarom csalni a páromat. Aki ugye nem is létezik, ha figyelmesen olvastak volna.


Azt is leírtam már, hogy ezzel a példával nem a megcsalást akarom igazolni. Viszont mivel elég sokszor előfordul az ilyen, fenntartom azt az álláspontomat, hogy sokaknak nem való a tartós kapcsolat, akik abban élnek.

Elvileg uralkodnia kéne magukon az embereknek, de alapvetően mégis ösztönlények vagyunk, ezzel nincs semmi baj, mert ez a genetikából ered. Egy komoly kapcsolat meg felelősséggel jár, az esetleges bajok miatti

következményeket vállalni kell.

2019. febr. 2. 06:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!