Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szabad egy komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingus1989 kérdése:

Szabad egy komoly kapcsolatot felrúgni egy bizonytalanért?

Figyelt kérdés
A párommal kilenc éve vagyunk együtt nagyon jó volt a kapcsolatunk de el laposodott egy ideje. Nem költöztünk még össze és lánykérés se volt még.A problémám az hogy össze ismerkedtem egy nálam tíz évvel fiatalabb sráccal a munkahelyemen. Vele jobban érzem magam mint a párommal és az ágyban is jobb volt hatalmas a kémia.A párommal kétszer szakítottunk már ez miatt másnapra kibékültünk. A párom már mindent megtenne összeköltözés házasság stb csak maradjak vele. De én meg próbálnám a fiatalabb sráccal csak nem tudom mennyire bízhatnék benne én lennék a második barátnője. Mit tegyek?

2019. febr. 1. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sőt, fel is kell mert nem lesz jó vége ha visszamégy a megcsalt barátodhoz, sosem fogja megbocsátani.
2019. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Így a leírtak alapján a jelenlegi kapcsolatod eddig "semmi". 9 év ide vagy oda, de inkább volt ez "összejárogatunk" mint párkapcsolat. Nekem is 10 éves a kapcsolat, de még kollis időkben együtt aludtunk, suli után pedig összeköltöztünk. (és még ebben fél év távkapcsolat is volt)

Szóval kitartottál valami mellett... de már te sem tudod miért. A harmadik azért került a képbe, mert a jelenlegi kevés. Kérdés most már van-e bármi értelme tovább folytatni? Változna valami ha összeköltöznétek, elvenne? Ha nem, vagy ha már nem tudsz rá úgy gondolni, akkor nincs értelme folytatni. Csak tetéznéd a gondjaid.

A fiatal sráccal meg meglátod hogy alakul. Felé sem rohannék olyan nagyon, mert könnyen meglehet, hogy azért jelent most valamit, mert a langyos kapcsolatodnál melegebb volt vagy annak tűnt. Aztán ha kicsit magadhoz térsz minden kapcsolati befolyástól mentesen akkor meglátod, hogy tényleg van tűz a kapcsolatba, vagy csak benézted.

2019. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem mindenki akar szülni, ne gyertek azzal, hogy jajagyermek.
2019. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem jövünk azzal. Ha a kérdezőről feltételezzük hogy a nevében a szám a születési éve akkor viszont nem zárhatjuk ki hogy még éppen benne van a termékeny éveiben és esetleg ha szeretne még családot,akkor nincs még 5 éve malmozni töketlenjóska mellett. Ha nem szeretne tárgytalan. De mondjuk az sem mindegy ha nem a 40es évei végén szeretne menyasszony lenni.
2019. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mivel megcsaltad,valószínűleg túl sokat nem jelent neked a barátod,és gondolom nem mesélted el neki,hogy félreku.tál egy fiatalabb pasival.

Tíz év korkülönbség pedig ebben az esetben túl soknak tűnik,hogy hosszú távon jól működő kapcsolatot legyen.

Legyél őszinte a barátodhoz s magadhoz is,válassz egy harmadikat!

2019. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!