Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném ezt helyre magamban? Miért zavarnak a párom körülötti emberek?

Figyelt kérdés

Teljesen megbízok a páromban, hiszem, hogy nem csal meg, nem adott okot a féltékenységre, igazából nem is tudom, ezt annak nevezik-e mert a legnagyobb félelmem nem az, hogy meg fog csalni, hanem az, hogy olyanokról tud elbeszélgetni velük, amiről velem nem, vagy jobban érzi magát velük, mint velem stb. Így lényegtelen számomra hogy férfi vagy nő az illető, mindenképp aggódok, hogy mi lesz ha már nem leszek jó társ neki mert lesz olyan akivel szívesebben elüti az idejét. Nekem és neki is vannak barátai, rendszeresen találkozunk külön külön is velük, akiket ismerek azoknak nagyon örülök, ha találkoznak, jó látni a páromon, hogy jól érzi magát velük. De az ismeretlenek vagy azok akikről kevés az infóm esetleg rossz hatásúnak látom vagy a legrosszabb akikről tudom hogy többet akartak volna a páromtól rettentően elbizonytalanitanak ha találkoznak vele. Állandóan eszembe jut hogy vajon miről beszelnek, megemlít e ha igen milyen kontextusban stb. Persze ez tudom hogy nem normális és rettentően bánt de nem tudom mit tehetnék, hogy ne agyaljak ilyen butaságokon.


Előzmény lehet talán hogy az előző párkapcsolatom végében nagy szerepet játszott a barátok általi manipulálás, de még fiatal volt az akkori párom, könnyen irányítható volt a haverok véleménye által. A jelenlegi párom nem ilyen és ezt tudom, csak valahogy akarva akaratlanul előtör belőlem ez az aggodalom.


2019. febr. 2. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes hogy vannak ilyen gondolataid.Annyit jelent hogy szereted, félted a párodat.Félted a kapcsolatotokat.Szerintem mindenkibe van ilyesmi érzés.
2019. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha ezt én írtam volna fél éve...

Pontosan emiatt lett vége

Szerintem csak próbáld meg lenyelni és elviselni, de semmiképpen ne beszélj vele erről, mert nem ismertem nála megértőbbet vagy intelligensebbet, aktívan beszéltünk mindig a problémáinkról, meg is oldottuk, mégis szépen lassan megfertőzte az élményét ez a dolog

2019. febr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet h keveset vagy vele az őköreiben?

Az én parom mindenhova vitt magaval mindig, nem egyszer ereztem magam rosszul olyan tarsasagban ahol 10pasi van es en egyedul nő. De mindig eroltette. A pasis dumákat sokszor kezelni sem tudtam.

De legalabb nekem ilyen erzesem nem volt hogy más fontosabb lenne

2019. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok, teljesen más reakciókra számítottam, kedvesek vagytok.


Kettes, ebbe a hibába beleestem, mi is mindent megbeszélünk sajnos ezt is elmondtam neki miután sikerült megfogalmaznom magamban mit is érzek és ugyanaz lett, látom, érzem rajta, hogy visszatartja, nem akar menni, bántja, hogy ez nekem nem jó és nem tudja ő sem a megoldást. Azóta inkább nem mondom neki hanem úgy döntöttem itt próbálok megoldást találni, nem akarom ezzel mérgezni a dolgot. Köszönöm, hogy leírtad.

Sajnos van olyan közeg ahova nem tudok elmenni vele, ezek főként a munkatársaival volt munkatársaival szervezett találkozok, ahova senki nem viszi a párját, mindenki egyedül érkezik. Innen indult bennem ez a frusztráció amúgy, mostmar az is rosszul érint mikor a cégnél közösen bohókáznak,vagy épp leülnek megbeszélni az élet nagy dolgait. Teljesen bolondnak érzem magam... :(

2019. febr. 2. 08:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Egy dolgot szeretnék előtérbe helyezni, két éve egyszer hoztam szóba a nőt mert számomra furcsa volt. Akkor letörölte. Eltelt két év úgy hogy már el is felejtettem, egyszer sem került szóba. Most más jellegű vita után hirtelen bejelölte. Értem én hogy hülye vagyok, írtam is,hogy szeretném magamban helyre tenni a dolgot, de azért ez tényleg cseppet sem furcsa? Tényleg magamnak köszönhetem mert két éve rákérdeztem?

2019. jún. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!