Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

1 hónap külön lét után, megbeszéltek alapján találkoztam az exemmel. Nagyon jól elvoltunk, megölelt, megpuszilta a homlokom az arcom, momdta hogy szeret és hiányzok neki. Megkérdeztem, hogy akkor nem lehetne hogy újra kezdjük erre az volt a válasz, hogy szíve szerint rég újra kezdte voltna de fél, hogy nem változnak meg a próblémák a kapcsolatunkban. Illetve most egy ideig egyedül szeretne lenni, hogy megoldja a saját gondjait és ha megoldotta és úgy érzi keresni fog. Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm.

( én vagyok a nő )



2019. febr. 2. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Elmondta: megoldja a problémáit, egyedül szeretne lenni..

Nagy valószínű nem fog keresni. Kis esély hogy igen.

2019. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Azt mondta, hogy most kanos, elmegy dugni, de majd visszajön, ha meg unta vagy nem sikerült dugni.

32/f

2019. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem akar csajozni, ezer százalék. Tudom, hgoy szeretjük egymást. Normális válaszokat várok!!
2019. febr. 2. 12:27
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Bizalmatlan fél hogy semmi nem fog változni. Adj neki időt mást nem igen tudsz tenni. Ha akar majd keres.
2019. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

3as

Melyik pasi nem akar csajozni?

Ha szeretnétek egymást, most nem lennétek külön, a többi duma.

Akkor csak olyan válaszokat kérsz, amik arról szólnak, amit hallani akarsz?

2019. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Bármennyire hihetetlen neked, nem minden férfi dugni akar.

És nem arról van szó hogy olyanaokat akarok hallani, csak abszurd az, higy mindig azt mondják, hogy csak dugni akar.

Miért ne kereshetne azután ha megoldotta a próblémáit?

2019. febr. 2. 13:53
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, elhiszem hogy tanácstalan vagy, de ebben az esetben az itteni válaszolók nem tudnak neked utat mutatni a problémád megoldása irányába! Nem ismerünk benneteket, se a helyzetet. Kevés az infó és lehetetlen tanácsot adni. Inkább olyantól kérj tanácsot, aki ismeri a helyzetet amiben vagytok. Kívülállók véleménye itt lényegtelen.
2019. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

most egy ideig egyedül szeretne lenni, hogy megoldja a saját gondjait ÉS ha megoldotta ÉS úgy érzi keresni fog.


Nem fog keresni. 20 feltételhez köti.

És ha olyan nagy a szerelem, akkor miért akar egyedül lenni és nem veled, mint párjával oldani meg ezeket a gondokat?


Ha a szívedre teszed a kezed, el tudnád képzelni, hogy ezt mondod annak, akit szeretsz és párodként tekintesz rá?

Várhatod, de jobban jársz ha lezárod a dolgot és magadra koncentrálsz innentől, mert jelenleg a legjobb esetben is vésztartalék vagy, ha a "most egyedül akarok lenni " időszak alatt nem talál mást.

Ha tényleg azt mondta szó szerint, ami a leírásban van és a válasz elején idéztem, akkor jobb, ha tovább lépsz.

2019. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt mondtam neki, erre az volt a vàlasza, hogy ô ezt most egyedül szeretné megoldani, mert erre vágyik, hogy végre megoldhassa egyedül ezt.
2019. febr. 2. 14:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok mi az az "ez"?

De szerintem is felejtős.

Ha tényleg szeretnétek egymást, együtt lennétek.

2019. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!