Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

1 hónap külön lét után, megbeszéltek alapján találkoztam az exemmel. Nagyon jól elvoltunk, megölelt, megpuszilta a homlokom az arcom, momdta hogy szeret és hiányzok neki. Megkérdeztem, hogy akkor nem lehetne hogy újra kezdjük erre az volt a válasz, hogy szíve szerint rég újra kezdte voltna de fél, hogy nem változnak meg a próblémák a kapcsolatunkban. Illetve most egy ideig egyedül szeretne lenni, hogy megoldja a saját gondjait és ha megoldotta és úgy érzi keresni fog. Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm.

( én vagyok a nő )



2019. febr. 2. 12:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A maradék gondját, azt mondta.

Azért nem akar most újra együtt lenni, mert fél hogy nem lesz változás.

2019. febr. 2. 14:46
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A "maradék gondját" ...hú de gyenge. Amúgy te nem érzed, hogy ez csak mellébeszélés? Millió százalék, hogy nő van a dologban.

De folytathatod is a struccpolitikát, max nem jutsz előrébb. De ahogy gondolod...

43/N

2019. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vér a pucájában, hogy szakitson.

Meg így ott vagy, ha veletlenul szükség lenne rád.

2019. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem akar most újra együtt lenni, mert fél hogy nem lesz változás."


Ès mondjuk 3 hónap múlva már nem fog ettől fèlni? Vagy akkor már más lesz, mert nem lesz "maradèk gondja?"


Èn úgy gondolom, hogy egy szerelmes ember nem így viselkedik. Ès szerintem a lelked mèlyèn te is èrzed, hogy ez csak mellèbeszèlès, azèrt vagy tanácstalan, ès azèrt kèrdeztèl itt. Csak nehèz belátnod, mert te szereted, ès szeretnèl benne hinni.

Elhúzta előtted a mèzes madzagot, hogy hitben tartson, hátha más nem jön össze. Arra se vegyèl mèrget, hogy a "maradèk gond" nem másik nőt takar.


Amúgy mi volt az oka a szakításnak? Ezt a találkozót ki kezdemènyezte?

2019. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az hogy neki most ez sok, és nem érzi jelenleg hogy ez igy tovább müködő képes lenne számára a kapcsolat.

Én kezdeményeztem

2019. febr. 2. 16:29
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon rèbuszokban beszèlsz, így nehèz segíteni. Konkrètan mi volt a baja a kapcsolatotokkal? Mièrt nem èrezte működő kèpesnek? Lènyeges dolgokban nem egyezett a vèlemènyetek? Sokat vitáztatok? Nagyon a "nyakán lógtál" ès nem hagytál neki teret? Szóval mi volt a konkrèt oka?
2019. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Áh ez mese habbal. Majd ha úgy gondolja, megkeres, néhanapján szexre jó leszel. Voltam a te helyedben, 1 évig vártam a másikra. Nem éri meg.
2019. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Mièrt nem válaszolsz? Nem akarod elárulni, vagy gőzöd sincs róla, hogy pontosan mièrt szakítottatok?
2019. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sok nézeteltérés miatt szakított, meg nem volt sok szabadideje, válaszolok csak nem folyamatosan a fórumon lógok mint mások. És ezt a bunkó viselkedést belehet fejezni.
2019. febr. 2. 22:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem voltam bunkó. De amíg csak ködösen fogalmazol, addig nem lehet èrdemben válaszolni. Mert nem látni át, hogy mi lenne a jó lèpès. Csak leèpítő szöveg, vagy tènyleg olyan gond volt, amin változtatni is lehetne. De bocs hogy segíteni akartam.
2019. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!