Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy jó lenne, ha edzene?

Figyelt kérdés

Megismertem 1 arcra nagyon szép, rendezett csajt, sőt ruhában is nagyon csinos..magas, vékony, pici fenék, mindig ízléses. Aztán mikor elősször szeretkeztünk totál leombozott, hogy hiába vékony, ha hozzáérek akkor a fenek, combja folyik a kezemben.

18lány

23pasi


2019. febr. 2. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Én meg sose jöttem volna össze olyannal aki a szabadidejében inkább máshol izzad minthogy velem legyen és nagyítóval keresi a narancsbőrt. Ki a francot érdekel a tökéletes test? Senkinek nincs olyan,és csomóan tönkremennek a hajkurászásában. Ha boldog a testében nincs jogod megváltoztatni a saját kedved szerint.
2019. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem inkább hagyd el.


Ezt csak azért mondom, mert ha bele is egyezik, hogy elmegy edzeni (amiatt a hülye indok miatt, hogy TE szeretsz edzeni), nem egy edzéstől lesz feszes. És nem fog veled szexelni, míg nem lesz tökéletes, mert elveszed az önbizalmát.

2019. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
Azt ugye tudod 11-es hogy a testmozgàs nagyon fontos??? Heti 3-4×1 órát kell legalább közepes intenzitású sporttal tölteni.
2019. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
#11 semennyit nem töltök ezzel és nem is fogok soha,mert unalmasnak tartom pl. körbekörbe futni,guggolászni és súlyt emelgetni. pontosan elég az életmódomban hogy sehova nem járok autóval,hanem inkább gyalogolok. és nem vagyok egy zsírdisznó. szerintem az edzőteremben elbohóckodott órákat mondjuk ki lehet váltani házimunkával,fűnyírással,kapálással vagy ha jóidőben gyalog megyek haza pár km-t.
2019. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Legalább nem városi ecsetfejű kis gizdagyerek vagyok. vagy kokszos városi paraszt.
2019. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A 185 cmmel és a 93 kgmal minden vagyok csak nem gizdagyerek :D A hajam csak 5 milis, ebből nem lehet ecsethajat csinálni :( Szóval ez nem talált.


De igen, városi vagyok ;)

2019. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te tán maga vagy miss tökēletes??! Kigyúrt,csávó vagy vagy micsoda??! Ha nem gondolkozz el!!! Szánalmas kretén!!
2019. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!