Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy személyes ágyban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy személyes ágyban hogyan szoktatok szexelni?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk albérletében ilyen van és kicsit kényelmetlen megoldás. Szexelni is kényelmetlen, aludni pedig egyáltalán nem jó így.
2019. febr. 3. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem mozgolódom alvás közben, de páromnak a franciaágy is kicsi... :D

A szex mindenhol megoldható.

Együtt alvás. Nála franciaágy. Tök jó :D. Nálunk hát... két ágymatrac van a földön egy 3.al falhoz szorítva, így nem tud szétcsúszni. Mikor nem kell, hogy ne foglaljon helyet a falhoz van támasztva :) kényelmes és nem nyikorog soha :D

2019. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amíg egyszemélyes volt, addig is megoldottuk. Maximum nálam nem aludtunk együtt olyan sűrűn.
2019. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szexelni könnyebb ilyen ágyon, mint aludni, elvégre egymáson vagytok. Tehát nemis értem mi a kérdésed.....

Az alvás részét még megértem, de nem tudom elképzelni mi a gondotok a szexel.

2019. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint kétszemélyesben. Egyébként pedig fektessetek be egy nagyobb ágyba, az ikeaban elég olcsón lehet kapni. Kb 20ezer a legolcsóbb ágy+ágykeret és ahhoz kell matrac. Ha minden héten csak 2-3000 Ft-ot raksz félre, akkor is összejön kb 2 hónap alatt. Ha jók vagytok fél év alatt mindkét albiban lehet új ágy.
2019. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!