Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátommal nem lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ez megy. Sosem keres magától, minden nap én írok neki. Magával kapcsolatban semmit nem ír, ha megkérdezem milyen napja volt, minden alkalommal az a válasza, hogy nem történt semmi. 12 órában dolgozik, össze vissza van beosztva. Múltkor nem mondta el mikor dolgozik, és nem írtam neki aznap, erre este 10-kor annyit írt, hogy "látom ma sem akarsz beszélni, ha nincs semmi, akkor alszok". A héten sem tudtam, hogy pénteken éjszakás. Mikor indulnia kellett, előtte 2 perccel írt nekem, hogy "megyek dolgozni, szia".

Kérdeztem, hogyha beszélgetni akar, miért nem tud írni nekem normális időpontban? Miért elvárás, hogy én keressem folyamatosan? De ha keresem is, akkor legalább írna egy összefüggő mondatot. Minden válasza az, hogy "ok, mindegy. te tudod, majd lesz valami, ha nincs más megyek".

Napi szinten ez megy. Ha írok neki, semmit nem lehet vele beszélgetni, ha nem írok egy nap, akkor leszid, hogy làtja nem akarok beszélni. Semmi magyarázatot nem ad, én meg minden "beszélgetés" után majd fel robbanok.

Még egy nagyon csendes emberrel is el lehet beszélgetni legalább az időjárásról, de vele még ez sem sikerül. Ha elmesélem a napom, vagy kikérem a véleményét valamiről, ezekre sem reagál semmit,hanem megkérdezi van-e valami ezen kívül? Mi a francot csináljak már? Most is iszonyú ideges vagyok.

N


2019. febr. 3. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valamit megtudhatott rólad, vagy egyszerűen megunt téged. Téged minősít, ha egy ilyen fhaszmarcival együtt maradsz.
2019. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mint írtad régen nem ilyen volt tehát valószínű hogy már nem érdekled nem szeret téged és lehet így akarja elérni hogy szakíts vele amit szerintem tegyél is meg.
2019. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#10: 14 éve ezt csinálja?? :O Jézusom. Én nem is tudom, hogy bírod ezt. Engem ez a néhány hét is kikészít így. Ugyanezt érzem, amit te. Egyedül vagyok, nem tudok vele semmit megbeszélni.

Szerintem megfogadom a tanácsod. Legalább te tapasztalatból tudod miről beszélek. :( Kívülről nézve lehet semmiségnek tűnik, de sajnos nagyon nem az. Szörnyű mikor beteg voltam, és annyira nem volt képes, hogy annyit írjon, hogy jobbulást. Leírtam, hogy rosszul érzem magam srb. Válasza "ok". Soha meg nem kérdezi milyen napom volt, hogy érzem magam.


Egyébként elfogadnám, ha megmondaná őszintén, hogy megunt és nem akar velem lenni. Ez is korrektebb lenne a mostani helyzetnél. Pedig próbálok neki megfelelni, de így lehetetlen. Egy ideje én is gondolkodok a szakításon, csak úgy voltam vele, hogy hátha ma rossz napja van, és holnap majd jobb lesz minden. Dehogy jobb...

2019. febr. 3. 21:23
 14/14 anonim ***** válasza:
szakíts... majd írd meg mi volt, kíváncsi vagyok
2019. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!