Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv mindenkinek. Érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shuurei kérdése:

Üdv mindenkinek. Érdekelne, hogy ki mit gondolna, mit tenne az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

12 év után párod lekövérez (ami igaz, de már rajta vagy a változtatáson), pin kódot tesz a telójára (ami soha nem volt), neved átírja a drágámról a születési nevedre, és panaszkodik a kevés szexre, mikor kezdeményezek meg "fáj a feje"

34/N


2019. febr. 3. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Elvesztettel 12 evet az eletedbol, eleted legszebb 12 evet.
2019. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy sajnálom.
2019. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Ültesd le, és kérdezd meg tőle, hogy mi van. Kérd, hogy legyen őszinte veled, mert szeretnél változtatni azokon a dolgokon, amik miatt eltávolodott tőled. És amiket elmond, azokon próbáljatok közösen változtatni.
2019. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Megkérném, hogy holnap már a saját lakásában töltse az estét.
2019. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi a problémamegoldó képessége.Vagy nem is akar megoldani semmit.
2019. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló. Leültünk beszélgetni, de nem sok eredménnyel. Ő a nem létező szexuális életünkről úgy nyilatkozott, hogy őt egyes dolgok kellemetlenül érintik, nem igazán tesz semmit, max felveszi a csillagpózt és persze ő elvár bizonyos dolgokat. Nem is tudom mit lehetne tenni. Nem sajnáltatni akarom magam, csak valaki értelmessel beszélni, vagy más hogy látja ezeket a dolgokat. 12 éve együtt élünk, együtt dolgozunk, sok mindenben kitartva egymás mellett, ezért érthetetlen számomra a kialakult helyzet. Mikor rákérdeztem a 3. fél lehetőségére azt a választ kaptam, ha így gondolom miért vagyok vele.
2019. febr. 3. 21:07
 7/23 Andi80018 ***** válasza:
97%
Szerintem van nője, és azért mond ilyeneket, hogy te mondd ki, hogy vége, mert ez neki így kényelmesebb, mégse ő legyen már a sz@r.
2019. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Van egy szeretője, de hülye lesz kidobni a bejárónőt, ha az nem megy el magától.
2019. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves 7. Sajnos nekem is megfordult ez a fejemben.
2019. febr. 3. 21:13
 10/23 Clay Morrow ***** válasza:
0%

# 4-es


És ha a férfié a lakás? Akkor mi van? Gondolkozz már b+

2019. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!