Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenkinek annyira tökéletes szerelmi kapcsolatai vannak/voltak?

Figyelt kérdés

Amikor kiírok egy kérdést, például, hogy "egy hónapja járunk és ma csúnyán nézett rám. Miért?" a válaszok többsége olyan lesz, hogy "hagyd ott", "ha már most csúnyán néz rád akkor mi lesz késöbb?", "te vagy a bunkó, nem érdemled meg".

Tudom, túloztam a fenti példával, de nekem az a benyomásom, hogy egy kapcsolat tökéletesen kell, hogy működjön, másképp jobb ha szakítunk.

Ennek több oka is lehet. Az egyik, hogy tényleg itt mindenkinek tökéletesek a kapcsolatai. A másik, hogy a kapcsolat olyan mint az elromlott új autó. Könnyebb kicserélni, mint megjavítani.


2019. jan. 24. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Akkor én vagyok az egyedüli kivétel, mert nekem csak olyan kapcsolataim voltak amik idővel tönkrementek.
2019. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Valaki írta egyszer, hogy itt a gyakorin a válasz minden kérdésre a szakítás/válás, vagy ha mégsem, akkor rossz a kérdés.

Ne várj értelmes válaszokat, max. privátban, ha szerencséd van.

2019. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kivétel vagyok sajnos.
2019. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

#3. Akkor szakítanod kéne. Ha már most hazudsz róla, mi lesz később!!!

32/f

2019. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 peca1000 ***** válasza:

Az elején minden kapcsolat tökéletes. -nek tűnik :)


Az én mostani 12 éves kapcsolatom korántsem tökéletes, néha nagyon tele van a tö....köm az asszonnyal és a kutyával.


A munkám rovásàra mennek. :)

2019. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább olyan tapasztalatom volt, hogy olyan emberektől kaptam negatív hangzatú véleményeket, akikről (kis beszélgetés után) kiderült, hogy marhára nincs tökéletes, sőt még csak elfogadható kapcsolatuk sem, vagy egyáltalán semmilyen kapcsolatuk, épp emiatt, mert mindenkit elítélnek és eldobják.
2019. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Azért azt hozzá kell tenni, hogy a legtöbb ilyen kérdésnél valóban tök nyilvánvaló, hogy a párjuk egy szőröstalpú vadember és semmi értelme a kapcsolatnak. A kérdések nagy többségében olyan körülmények és problémák vannak, amikből egyértelmű, hogy nem fog működni.

Én személy szerint valóban azt tudom mondani, hogy szinte tökéletes kapcsolataim voltak, a jelenlegi az eddigi legjobb. Amikor a kapcsolataim elromlottak akkor ugyan azok a jelek voltak mint itt a legtöbb kérdésben.

És nem, nem fogom hitegetni a kérdezőt meg biztatni, hogy jajj dehát próbáljon meg javítani rajta. Mert ha ilyen jelek vannak már régen késő. Persze, lehet, hogy elkínlódnak egymással még pár hónapot amíg valamelyik megunja de ennek mi értelme van? Aki élt már jó és rosszabb kapcsolatokban is az viszonylag jól átlátja, hogy melyek azok a kapcsolatok, amik már halálra vannak ítélve. Nem kell kapcsolatfüggőnek lenni. Ha a próbálkozások ellenére sem működik akkor minek vergődni még benne? Tessék nyugodtan szakítani. Ha nem szerelmesek már, ha sok a veszekedés, ha bunkó vele a palija, ha nem segít a háztartásban, ha másik nőkkel csetelget egészen nyugodtan tessék kidobni a francba. Kutyából nem lesz szalonna. Az emberek többsége amúgy is csak akkor írja ki ezeket a kérdéseket amikor már régen késő megmenteni a kapcsolatot. Vagy ha sikerül is csak ideig óráig mert nem akarnak egyedül maradni.

2019. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem igazából csak 1 kapcsolatom volt, 3 évig tartott, hónapokkal ezelőtt lett vége. Számomra tökéletes volt, mert szerelmes voltam, de korántsem volt ez olyan tökéletes, mert csak én szerettem. Úgyhogy most egyedül vagyok és társamra várok, remélem a leendő barátnőmmel már kölcsönös lesz a szerelem. :)
2019. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Már bocs, de itt a válaszolók 99%-a szűz hülyegyerek, akik osztják az észt.

Nekem az a kedvencem, amikor megy a nagy duma, hogy 20 év házasság után így meg úgy kivágná a férjét, ha bla bla bla.

Hát persze.

További kellemes álmodozást!

2019. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

peca1000, ez a kérdés nem a te kapcsolatodról szól?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!