Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog hogy a párom az exével beszélget és találkozgat titokban?

Figyelt kérdés
5 évig voltak együtt, kb 1 éve mentek szét. Állítása szerint egyikük sem akar semmit mar a masiktól, de titokban messengeren és telefonon beszélgetnek, néha találkoznak is. Nemrég egy üzenetet kapott amiben elhívta kávézni/teázni. Szerintetek ez normális? Ti hogyan viselnétek a helyemben?

2019. febr. 4. 08:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kiváncsi voltam vajon tényleg én reagálom túl vagy igazam van ebben mert sokadszorra okoz ez vrszekedest. Nem tartom normalis dolognak hogy 1ev utan az exek ennyire joban legyenek, talakozgassanak, irogassanak, hivogassak egymast. Ha egy kapcsolatnak vege akkor azt le kell zarni rendesen. Legalabbis szerintem.
2019. febr. 4. 09:15
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Abból gondolom, hogy a párod még érez az exed iránt, hogy még így is kapcsolatban van vele, hogy köztetek folyamatosak a veszekedések miatta. Szóval a te érzéseid kevésbé számítanak...
2019. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet nyugodtan mondani a párodnak akkor, hogy beszélgessen vele tovább, de te köszönöd szépen, leléptél, nem vagy más szamara.
2019. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Valakiknél normális, hogy az exel baráti a viszony. Én ezt nem bírnám. Se a párom nem beszél, se én exekkel... De van ismerősöm aki viszont igen.

Én úgy gondolom, ha megkéred, hogy fejezze be, mert téged zavar, abba kellene hagynia, ha ezt nem teszi meg, elgondolkoznék a kapcsolat jövőjéről.

2019. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az lenne normalis is mennel gyertyat tartani. Hihetetlen mennyi embert lehet hulyenek nezni.
2019. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kurja is.
2019. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!