Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden tökéletes lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden tökéletes lenne a párodban, de otthon ülő típussá válna el hagynád?

Figyelt kérdés

Régen nem volt ilyen, sok szép helyre el mentünk jártunk moziba, bálba, kirándulni. Azonban az utóbbi egy évben már sehova sen megyünk reggel 6-kor fel kel megy dolgozni, szabad napjain is fel kel el megy a műhelybe mert most méheknek csinál kaptárt azokkal akar foglalkozni. Meg mellette még van más hobbija, abból is van keresete,plusz főállású munkája. 29 éves, szeretne összeházasodni. Komolyan gondolja velem, soha nem csalna meg, vágyik családja, közös lakásra. Amiben tud támogat, kedves velem, nem felejti el a jeles napokat születésnap, nevnap stb.

Ha meg szervezném el jönne velem, de tudom meg érzem, ha magától kellene menjen soha nem nyaralna, utazna. Ugye így nem fog menni hosszútávon? Én mostanában nagyon mennék, utaznék, nyaralnék. 🙁



2019. febr. 4. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem olyan tragikus ez a helyzet amit leírtál.Csak egy példa.Fiatalon kerültünk össze a férjemmel.Jártunk orrvérzésig bulizni,koncertekre,utaztunk tényleg egész Európa szerte.Viszont rájöttünk ha ilyen tempóba költünk akkor még a saját önerőre sem fog telni a házra beugrónak.Így visszavettünk.Közös megegyezéssel.

Én a helyedben örülnék, hogy a párom ,,felnőtt" és előre gondolkodik, hogy tesz az esküvőért,házért a közös jövőért.Nyilván az sem működik, hogy sehova nem mentek.Beszéld meg vele, hogy x-er egy évben engedje el magát és menjetek el valahova olyan helyre ahova ő is szívesen menne.

Nem hagynám el.

2019. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
"Ha megszervezném eljönne velem" kérdem én mi itt a gond? Ahogy le írtad van ezer meg egy elfoglaltsága most ezekre koncentrál és így most nincs igénye arra, hogy még ide oda menjen, ezt nyilván nem róhatod a szemére, mert mindenki azt csinálja amihez kedve van és kényszeríteni nem lehet senkit semmire. De! Itt még csak probléma sincs könyörgöm. Simán mondhatná azt, hogy menjél egyedül, de nem, mert elmegy veled. Néha megtanulhatnák már az emberek azt, hogy ne mástól várják a sültgalambot és az izgi szórakoztató életet, mert ha a pasim nem visz el minden héten valahova akkor tök uncsi mert én izgalmas életre vágyom, de ezért egy keresztbe szalmaszálat sem vagyok hajlandó tenni. Ha nem zárkózik el az ilyen programoktól, csak megszervezni nem akarja mégis mi a probléma? Egy jól működő kapcsolatot nem dobnék el csak emiatt. Inkább szépen vegyél erőt magadon és szervezd meg te az ilyen dolgokat. Hidd el nem törik bele a kisujjad.
2019. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is foglalkoznék a méheddel, ami ott zümmög a lábaid között. 😍
2019. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem azért, de az megvan, hogy most többfele szakad, és még a teljes állását is megtartotta, hogy legyen biztos pont?


Szerintem ez csak egy ideiglenes állapot és ha a vállalkozások is fixen mennek, utána lehet, lesz kedve utazni is.

2019. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!