Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak az kell, ami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak az kell, ami nem lehet az övék?

Figyelt kérdés

Baratnommel beszelgettunk a parkapcsolatarol. Panaszkodott, hogy regen a pasija volt inkabb oda erte es most fordult a dolog, raadasul nem beszelgetnek, nem csinalnak kozos programokat (vagy altalaban ugy hogy a haverok is ott vannak), amugy a srac letojja ha ott a csaj, bele van bujva a telefonjaba, fiatalabb csajokkal beszelget messengeren, leginkabb a haverjaival kocsikazik tehat sok kontaktjuk nincs, hiszen szex se surun van, pedig a csaj maszik ra a sracra. A srac karacsonyra se ajandekozta meg a csajt mert fogalma sem volt hogy minek orulne (meg egy csokit se adott neki)

Ahogy igy beszelgettunk sikerult megallapitanom, hogy a ferfiaknak (meg ha nem is valljak be) az kell, ami nem hull az olukbe es ebben az en parom is egyetertett. Kell egy kis kuzdes stb de szerintetek mit lehet tenni egy olyan kapcsolatban ahol a csaj tulsagosan ragaszkodik ehhez a (szamomra ugy tunik) semmitero kapcsolathoz? Olyan dolgokat nez el a sracnak amikert mondjuk en mar reg kivagtam volna a sracot a csaj helyeben. A csaj azt mondja hogy nem tud a sraccal beszelgetni a kapcsolatukrol, mert a srac offolja a temat. De nalam mar az se ferne bele mas csajokat megnezne kozvetlenul mellettem persze jo feltunoen es a csaj ezt is elnezi neki. Regen meg bujt a srac a csajhoz, ma mar a kezet se fogja meg az utcan.

Parommal beszeltunk errol, hogy lassam hogy ferfi szemmel hogy latja a dolgokat, szerinte megunta a srac a csajt, pedig meg csak par eve vannak egyutt. Szamomra az is furcsa hogy csak akkor mennek valahova ha mind a kettojuknek van penze. Pl egyik nap mondta a csaj hogy o menne furdeni valahova, de a sracnak nincs penze, multkor meg forditva volt a szitu es akkor meg azert nem mentek. Mi ha akarhova akarunk menni akkor egyertelmu, hogy nalunk nincs olyan, hogy en fizetem az en reszem, a parom meg a sajatjat, nem foglalkozunk ilyenekkel.

Egyebkent ok haverok voltak es ugy lettek egy par. Mindketten 25 evesek.


2019. febr. 4. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gáz pár már ne haragudj. Ott ahol se veled se nélküled érzelemmentes am félig kapcsolatnak mondanám de az sem mivel hanyagolják egymást. Ergo sem szeretet, sem a szerelem erős érzései sem jönnek.
2019. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem, hogy neked mi a gondod ezzel? A srác alkalmi dugásra használja a csajt, akit nem szeret, de a csajnak ez is jó. Ha nekik ez megfelel, akkor kár beleszólni.
2019. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Ulnek a langyos vizben. Lehetne hideg is, de attol ez meg jobb. Kar, hogy nem meleg. Leirtam 2 mondatban a kapcsolatukat, mutasd meg a leanyzonak, hatha eszbekap.


42F

2019. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A csaj szereti a sracot (nem tudjuk mit szeret rajta ha ilyen semmilyen a kapcsolatuk) de nyilvan neki ez igy nem egy minosegi kapcsolat, de mar nem akarja a sracot ezekkel a dolgokkal bombazni. Amikor megis felhozta a csaj a temat, akkor a srac mondta hogy vele akar lenni, mert szereti. En nem latom, hogy hogy viselkednek egymas tarsasagaban, de az elmondottak alapjan eleg furcsa a dolog. Probalok neki mindig valami okosat mondani, de nem lattam meg ilyen egyoldalu kapcsolatot. Egyebkent a csaj a sracban a regi enjet keresi, varja hogy olyan legyen mint regen.
2019. febr. 4. 23:17
 5/15 Rockarc ***** válasza:

Azzal ugye tisztaban van, hogy az ido kereke jelenleg csak 1 iranyba halad? Eg es fold vagyok a 20 eves onmagamhoz kepest. De a 30-hoz kepest is. Termeszetes, hogy az ember idovel valtozik, en se biznam mar azt csinalni, amit 20 evesen lenyomtam, nem is vagyom mar ra igazabol.


42F

2019. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pont nem olyan reg irtam neki, hogy mindenki elorefele valtozik, nem pedig visszafele es szep dolog hogy ugy maradt meg benne a srac mint amilyen regen volt, de azota mar huzamosabb ideje teljesen mas a srac es nem valoszinu hogy "visszavaltozik". Kar a vegtelensegig varnia valamire ami valoszinuleg nem fog megtortenni soha
2019. febr. 4. 23:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak nekem van az az érzésem, hogy te nem is egy barátnődről beszélsz, hanem ez a suttyó a te titkos szeretőd, akitől nem tudsz elszakadni?
2019. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szóval, az alapján, hogy a barátnődnek nincs tartása és az érzelmi/értelmi intelligenciája egy moha szintjén van, kilogikáztad, hogy a pasiknak az kell, amit nem kaphatnak meg.

Ez kb. akkora logikátlanság, mintha azt mondanám egy ismerősöm miatt, hogy a nők azt szeretik, ha verik őket.

2019. febr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A napokban tettem fel hasonló kérdést, pontosan arról hogy miként lehet fenntartani egy pasi érdeklődését vagyis hol a határ a túlzott szeretet és rajongás (ami már nem vonzó nekik) és a jégcsap díva között. De persze le lettem ugatva. De én is így látom a jelenlegi kapcsolatomban is. Nehezen kapott meg törnie kellett magát, majd mosz hogy levett a lábamról és mindenem ő lett most meg eljutott oda hogy nem tesz azért hogy ez így is maradjon. Jól érzi magát velem és örül neki de már nem vagyok az a vad akiért küzdeni kell
2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Úgy látszik a 7-es válaszoló nem tudta értelmezni a mondatokat.

Kedves utolsó válaszoló, szerintem elég szomorú ha már ez a helyzet áll fent és biztos hogy ha benne van az ember akkor nehezebben éli meg, pedig fejben tudja hogy mi lenne az ésszerű megoldás. Ha csak akkor becsüli az egyik a másikat ha még nincs/ha már nincs, akkor megette a fene. Ezek a férfiak úgy gondolják hogy úgyse lesznek elhagyva a csaj által, de ha minden így megy tovább, akkor minden épeszű embernek elege lesz egy idő után akármilyen türelmes is. Van akit nem hat meg 1-1 komolyabb elbeszélgetés és csak akkor jön rá hogy nem a levegőbe beszélt neki a másik amikor már késő. A barátnőm miatt remélem hogy náluk még menthető a dolog, de őszintén szólva nem sok esélyt látok rá. Radikális változás kéne történjen, de úgy veszem észre hogy a barátnőm nem mer meglépni dolgokat, mert neki még így is jobb h ha ilyen kapcsolatban vannak mintha nem lenne a srác még ennyire se vele.

2019. febr. 5. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!