Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak az kell, ami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak az kell, ami nem lehet az övék?

Figyelt kérdés

Baratnommel beszelgettunk a parkapcsolatarol. Panaszkodott, hogy regen a pasija volt inkabb oda erte es most fordult a dolog, raadasul nem beszelgetnek, nem csinalnak kozos programokat (vagy altalaban ugy hogy a haverok is ott vannak), amugy a srac letojja ha ott a csaj, bele van bujva a telefonjaba, fiatalabb csajokkal beszelget messengeren, leginkabb a haverjaival kocsikazik tehat sok kontaktjuk nincs, hiszen szex se surun van, pedig a csaj maszik ra a sracra. A srac karacsonyra se ajandekozta meg a csajt mert fogalma sem volt hogy minek orulne (meg egy csokit se adott neki)

Ahogy igy beszelgettunk sikerult megallapitanom, hogy a ferfiaknak (meg ha nem is valljak be) az kell, ami nem hull az olukbe es ebben az en parom is egyetertett. Kell egy kis kuzdes stb de szerintetek mit lehet tenni egy olyan kapcsolatban ahol a csaj tulsagosan ragaszkodik ehhez a (szamomra ugy tunik) semmitero kapcsolathoz? Olyan dolgokat nez el a sracnak amikert mondjuk en mar reg kivagtam volna a sracot a csaj helyeben. A csaj azt mondja hogy nem tud a sraccal beszelgetni a kapcsolatukrol, mert a srac offolja a temat. De nalam mar az se ferne bele mas csajokat megnezne kozvetlenul mellettem persze jo feltunoen es a csaj ezt is elnezi neki. Regen meg bujt a srac a csajhoz, ma mar a kezet se fogja meg az utcan.

Parommal beszeltunk errol, hogy lassam hogy ferfi szemmel hogy latja a dolgokat, szerinte megunta a srac a csajt, pedig meg csak par eve vannak egyutt. Szamomra az is furcsa hogy csak akkor mennek valahova ha mind a kettojuknek van penze. Pl egyik nap mondta a csaj hogy o menne furdeni valahova, de a sracnak nincs penze, multkor meg forditva volt a szitu es akkor meg azert nem mentek. Mi ha akarhova akarunk menni akkor egyertelmu, hogy nalunk nincs olyan, hogy en fizetem az en reszem, a parom meg a sajatjat, nem foglalkozunk ilyenekkel.

Egyebkent ok haverok voltak es ugy lettek egy par. Mindketten 25 evesek.


2019. febr. 4. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9: Ugye tudod, hogy ez pont ugyanúgy előfordul mindkét nemnél? Sőt, ha megnézed a fiatal lányokat, sokkal többnek van "crusha", aki elérhetetlen.
2019. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Továbbra sem. Még mindig az ismerősöd kapcsolatán pörögsz?
2019. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En is azt vettem eszre hogy amelyik nő ott van kéznél azt nem értékelik
2019. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a srác olyan mint én, akkor a csaj helyébe lelépnék. A srác már nem úgy szereti mint régen. Nem is csodálkoznék, ha a haveri kocsikázások lennének, hanem êpp akkor csalja valakivel. Tuti, hogy valamilyen szinten unja.
2019. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek egy ilyen párt, ők is több éve vannak együtt, kb 90%-ban ugyanez, kor is stimmel, szinte teljesen amit csinálnak.


Pár dolog:

1.Ez nem férfi jellemző, ahogy írták. Emberi természet egyeseknél és pont. De itt most spec. nem erről van szó, kár belemagyaráznod a viselkedésébe.

2. Ennél fogva totál felesleges elkezdeni bárkinek is játszmázni, az a kapcsolat elég gyenge talajon áll, ahol elindul ez a folyamat és pusztán ez tartja össze, így manipulálod a másikat (lásd 9-es). Valóban nem tudja másképp felhívni a párja figyelmét, csak azzal, ah játssza az elérhetetlent, vagy féltékennyé teszi folyton? Mi értelme ennek, őszintén? Csináljátok csak, de hosszú távon magatokkal csesztek ki. A kapcsolatotok ugyanúgy sz.r marad és nem lesz jobb, de legalább elhiszed, hogy az manipulációddal kicsikarsz egy kis figyelmet és törődést. (Azt már nem veszed figyelembe, hogy a kicsikart viselkedés oka sokszor az egó és a félelem, de ne zavarjon)

- Egyébként ugyanezeken a játszmákon alapul az ő kapcsolatuk is (még).

Az a baj, hogy ezek oda vissza mennek, és normális külső szemlélőként volt már 1-2 olyan helyzet, hogy csak néztem egyet, miért alázza meg egyik a másikat. Más alkalommal (gondolom "visszaadás, figyelemfelhívás, féltékennyé tevés stb) miatt a másik csinálta ezt, és visszahallottam másiktól, hogy hogy letörhette a a srác önbizalmát és nem esett jól neki. Mivel már láttam a srác viselkedését nem egyszer, azt is valószínűsítem, hogy ugyanez a játszmázás megy kettejük között, a csaj is ezt csinálta akkor vele.

-Változott valami szerinte? - Nem! A srác továbbra is megnézi, bámulja, lájkolja, flörtöl más nőkkel mellette. Ettől ugyanúgy nem kerülnek közelebb, max 2 hétre a viták után. Aztán megy minden elölről.



A kérdés inkább az, hogy mikor veszi észre a barátnőd ezeket. Ugyanezek a dolgok ismétlődnek, de a srác nem változik, mindent ugyanúgy csinál. Ugyanúgy nem figyel úgy rá, ugyanúgy a többi csaj érdekli már jobban, ugyanúgy nem csinálnak közös programokat, hanem inkább haverozik. ÉS nem tudnak beszélni erről, mert a srácnak ez is nyűg. Közben ha fontos lenne a másik, akkor ez mind messze nem így lenne.

Nem kell ide taktika meg játszmázás, elvégre nem háborúról van szó, hanem pont hogy egy kapcsolatról.


Szerintem elmentek ők már egymás mellett, a srác már régóta unja, csak a csaj valamiért nem akarja ezt felfogni, a srác meg fél a változástól és hogy mi lesz ha egyedül marad.

2019. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!