Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim hozzátok fordulok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twoface kérdése:

Hölgyeim hozzátok fordulok. Jogos aggodalom? Kicsit hosszabb előre is bocsi!

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a párommal együtt, kb ugyan az az ízlésünk minden téren, kb mintha a női önmagamat látnám, ennek örülök, hiszen sosem kellett megjátszani egyetlen mosolyt sem vagy haragot sem, mert megértjük egymást.

Node.. említette, a kapcsolat elején, hogy néha még beszél a volt exével akivel már 2-3 éve szétmentek (azóta párom kiköltözött külföldre, én is itt ismertem meg), nem is problémáztam ezen, mert nem olyan típus vagyok ( persze bevallom azért kicsit zavart, de nem kerítettem neki soha nagy feneket).

Tettem egy csúnya dolgot.. beleolvastam, hogy mit beszélnek, de nem volt semmi gyanakvásra való okom, így csak még jobban bízok benne, viszont a volt párjának írta, hogy lehet haza kell költöznie, mert az anyuja eléggé beteges, és hogy őt ápolni. Megértem, hogy a család az első, de rám ez nem tartozik talán? És most dilemmában vagyok nap mint nap, mert nem tudom, hogy egy hónapig vagyunk még együtt, vagy ahogy a tervek szerint haladt, tavasszal összeköltözünk.. Ti is beszéltek az exetekkel? Vagy osztotok meg olyan témát más férfival, aki nem a barátotok/férjetek? Van okom aggodalomra továbbiakban?

Elmondani nyilván nem akarom, hogy beleolvastam, de viszont így meg kicsit szenvedek.. tudom, hogy magamnak csináltam.. nem kell tovább kövezni, ha azt szeretnétek.

válaszokat köszönöm előre is !!



2019. febr. 5. 09:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen ez is átfutott bennem, hogy azért nem akarja elmondani, mert nem tudja, hogy miként reagálnék rá, és már el is illant, ebben reménykedem, mert soha nem volt még ilyen őszinte kapcsolatom, és komolyabb terveim vannak vele, mint akárki mással volt eddig.

Szerintem ha nem szeretne vagy bármi hasonló, akkor nem bújna hozzám, nem tenné rám a kezét miközben alszik.. igaz apró jelek, de ezeket is észre kell venni..

Egyik lány barátom mondta, hogy azért nem mondja szerinte, mert engem választana, aztán nem akar fölösleges feszültséget. Hozzáteszem eddig minden téren teljesen őszinte volt akármiről kérdeztem, ezt meg tudom állapítani, mert olyan dolgokat is elmondott, amit más szerintem soha nem mondana egy kapcsolat elején, de ezek lényegtelenen dolgok a kérdést tekintve.

2019. febr. 5. 10:30
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem kellenne akkora jelentőséget tulajdonítani ennek.Vélemènyem szerint csak azért mondta ezt az exének,mert ez az egyedüli olyan tèma,amihez esetleg hozzà tudna szólni.De amúgy nem egészséges exszel haverkodni...
2019. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sokáig nem beszélnek, meg ezt nem is titkolta soha, mondta is, hogy ha látja sokszor hogy ír az illető vissza sem ír majd csak ha úgy van kedve.

Szerintetek említsem meg neki, hogy zavar, hogy beszél vele néha?

Egyébként egész fiatal volt mikor összejöttek 13, a fickó meg 20, kb mellette nőtt fel, mert 6 évig voltak együtt, akkor is bnőm miatt szakítottak.

2019. febr. 5. 10:41
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet pont amiatt dilemmázik, mert az anyukája mellett is szeretne lenni, de téged sem akar itt hagyni. Veled meg úgy érzi nehéz erről beszélnie mert nyilván nem egy pozitív lépés, ha otthagy és hazaköltözik az anyjához. Ettől függetlenül megértem, hogy zavar, hogy nem veled beszéli ezt meg, de én nem keverném ehhez hozzá az exet. Mármint szerintem nincs jelentősége annak, hogy épp az exe az akinek elmondta, nekem is nagyon jó barátom az exem, sokmindent beszélek meg vele, párkapcsolatilag nagyon nem passzoltunk, ez hamar ki is bukott, de mint ember kedvelem és bízom benne, ugyanolyan mint bármelyik barátom akiben megbízom. Itt inkább azon van a hangsúly, hogy nem veled beszélte ezt meg hanem mással.
2019. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan dolgokat osztott meg eddig és a kapcsolat elején,amit másokkal nem ,mert akkor a bizalom,és mindent megbeszéltek,akkor ezt is kellett volna.Ez nem egy kósza gondolat.

Attól mert valaki azt mondja szeret,veled alszik,veled kel,rádteszi a kezét,megsimogat attól az még nem lesz őszinte.Vagy csak nem annyira,mint Te.Mert Te tuti a ködfelhőben ùszol.

2019. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem jutott döntésre én nem akar feleslegesen stresszelni. Nekem is van olyan amiről elsőre barátnőkkel beszélek, csak mert nem akarom, hogy aggódjon a párom. Ha letisztul a dolog persze vele is megbeszélem.

Amúgy az is lehet, hogy az exenm ismeri, kedveli az anyukáját és ezért mesélte el.

2019. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen ismeri nagyon is, írta az üzenetben is, hogy azért neki ír, mert ő tudja, hogy mi van otthon
2019. febr. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!