Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már most nem jó egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már most nem jó egy kapcsolat, meg kihűlt, akkor az összeköltözés sem segítene ezen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,de ez az utóbbi pár hónap nyűglődés már csak. Volt mosolyszünet is,de úgy döntöttünk megpróbáljuk megmenteni. Én változtattam azokon a dolgokon amiket tudtam,hogy nem jól csináltam (pl.viselkedés terén stb) de ő meg semmit nem tesz annak érdekében,hogy javuljon ez. Nem szeretnék nagyon hosszút írni,ezért nem részletezem itt,persze haígy nem tiszta,szívesen leírok még 1-2 dolgot.

A feltett kérdésemre sejtem a választ,de azért pár tapasztalatot szívesen meghallgatnék.

22/l



2019. febr. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét erre irányuló tapasztalatot nem tudok neked mondani, mert ez a megoldás az én részemről élből megy a kukába, de azért egy tapasztalatot mégis elmondanék. Amikor az első komoly kapcsolatomnál összeköltöztünk azt a kényszer szülte, én ott tanultam egyetemen ahol ő lakott és másodévre már nem kaptam kollégiumi lehetőséget, így hozzá költöztem. Akkor voltunk két éve együtt egy év távkapcsolattal. Mikor koliban laktam akkor is nonstop vele voltam, így úgy voltam vele nem lesz nagy változás az, hogy ha odacuccolok, de nagyon rosszul gondoltam. Én is úgy voltam vele, hogy voltak dolgai amik zavartak, de ezeket úgy figyelmen kívül hagytam, hát ahogy összeköltöztünk ezek mind egyre jobban előjöttek, nyilván azzal, hogy összeköltöztünk megszűnt a privát szférám, mindig ott volt, nem tudtam elvonulni magam lenni és ez nagyon stresszelt, de akkor még szerettem és "elviseltem". Aztán szép lassan kiábándultam belőle és azt vettem észre, hogy bármit ami vele kapcsolatos csak kényszerből csinálok és idegesített is, hogy folyton ott volt a nyakamon.

Próbálj meg racionálisan belegondolni a helyzetbe. Vannak dolgok amik zavarnak benne téged, ő ezekben nem hajlandó változtatni, szerinted van bármi ráhatása az összeköltözésnek ezekhez a dolgokhoz? Hacsak nem az a problémád, hogy egy héten csak egy napot találkoztok, szinte biztos, hogy nem old meg semmit az összeköltözés. Ezt nagyjából úgy tudom vizualizálni neked, hogy ott egy kupac szar az asztalodon, te meg egy jó nagyot belecsapsz hátha attól majd átváltozik valami jobb dologgá. Hát sajnos nem fog.

2019. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog segíteni az összeköltözés :D
2019. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, dehogy fog rajta segíteni. Ez olyan, mint amikor a szar kapcsolatban lévő pár gyereket vállal, mert azt hiszik, a gyerektől majd újra jó lesz a kapcsolatuk, aztán rádöbbennek, hogy mégsem. Ugyanez a helyzet a költözéssel is. Nem azért kell összeköltözni, hogy újra jó legyen a kapcsolat, hanem azért, mert már most olyan szuper a kapcsolat, hogy együtt akartok élni.
2019. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapon belül egymás agyára fogtok menni.
2019. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek:)
2019. febr. 7. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!