Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki távkapcsolattal kezdett a gimi alatt, majd egyetemre ment, továbbra is folytatva ezt a távkapcsolatot és a végén sikerült összeköltöznie a párjával?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt barátommal, idén készülök egyetemre, de ugyanúgy maradna köztünk távolság. Én koleszos lennék, ő pedig dolgozna, de értelemszerűen oda megy, ahol talál munkát. Nektek ezt sikerült legyőzni? Mennyire volt nehéz?

19/L



2018. jún. 9. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Az összes ilyen eset amiről tudok szakítással végződött.
2018. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim három évig voltak távkapcsolatban, amíg anyukám végzett a fősulival. Hetente találkoztak a szülővárosukban. Látod, itt vagyok. :) Hogy nálatok hogy lesz az rajtatok múlik, olvashatsz akár ezer happy endet is.
2018. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
#3 Micsoda egy bunkó tirpák vagy. :D Beszarok, egyből a legrosszabbat kell feltételezni és miért? Hogy rombolj. Hamiskás mosollyal előadod a sokat látott bölcset, mintha téged csak a jó szándék vezérelne, te csak útmutatást adsz a serdülő ifjúságnak és megosztod velük az agyon hallgatott titkokat. Amit te csinálsz az rosszindulatú. A szülei képezik mindenkinek az identitása alapját, te meg egy ilyen benyögött kis mondattal megpróbálod lerombolni a mindenki szívében élő eszményképet. Sötét alak vagy te hallod. Most kezdjem el bizonygatni, hogy nem csalták rommá egymást? Te is tudod, hogy fogalmam sincs, nem tudok bizonyítani semmit. Te viszont nem tudsz semmit, csak sejtetsz, mert örömödet leled a zűrzavarban és a saját erkölcstelen világnézetedet próbálod terjeszteni, mint valami ragályt. Beteg a te lelked, kezeltesd magad. Nem csak szifilisszel lehet fertőzni, hanem rossz gondolatokkal is, a közösség érdekében kérlek tedd magad karanténba.
2018. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi akkor lettünk távkapcsban, mikor elment egyetemre.

Utána fél évig még húztuk, majd jött a hidegzuhany. Már a gólyatáborban pasizott, aztán végülis ez ment utána is.

2018. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 330 km volt kozottunk, de igy is minden hetvegen egyutt voltunk, volt, akiktol igy is tobbet tudtunk talalkozni atlag paroktol, akik kozott csak pl 20 perc gyalogtav volt. Csak hat ugye ott kifogasok voltak, mert nem szerettek egymast :D. Mar kozos lakas van, dolgozunk, es iden hazasodunk. 23N
2018. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*+ Az internet vilagaba a tav nem volt tav igazan. Skype mellett egyutt aludtunk el, telorol messengereztunk egesz nap, otthon nappal pedig cam, meg kozos online jatek.

A nyarat vegig egyutt toltottuk es a nagyszuneteket is. Unnepek alatt detto. A korhazi gyakorlataimat meg a toluk 2 utcanyira levoben toltottem, ami a szorgalmi idoszakban os volt.

2018. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen,Skype, Messenger, játék nekünk is így megy, viszont azt nem tudom mennyi időm lenne egyetem mellett. Gyógytornász szakra szeretnék menni, de ismerősöm nincs ott, választ pedig még nem kaptam, hogy mennyi időt emésztene fel, mennyire tanulós ^^” persze mindenképp szakítanék időt páromra, csak érted :)

Nem is értem egyébként, hogy miért lett ennyire általánosítva minden egyetemista, hogy megy a folyamatos megcsalás, csajozás/pasizás meg ilyenek. Igen, sok ember van aki azért megy oda, mert nekik ez buli. Akinek párkapcsolata van, annak szerintem viszont az a cél, hogy tanuljon, elvégezze és egy lépéssel közelebb legyen a közös élet felé. :)

2018. jún. 9. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha jo gyogytornasz gyak~korhazat szerernel, irj batran. Nalunk jofejek oktatjak a gyakornokokat.
2018. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gimis voltam, mikor összejöttünk, ő már dolgozott. Egyetem második évében összeházasodtunk, addig heti 2-3 találkozás volt csak. Idén lesz a 10. házassági évfordulónk. 😊
2018. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos :3 Gratulálok nektek és nagyon szépen köszönöm a választ! ^^
2018. jún. 9. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!