Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti vennétek így lakást közösen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vennétek így lakást közösen?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagytok,soha nem éltetek együtt, kapcsolat varázslata elszállt részetekről. Szereted, de nem szerelemmel.
2019. febr. 5. 19:32
 1/10 Rockarc ***** válasza:
85%

1 ev alberelet jobb megoldas. Lehet penzbe kerul, de messze jobb, mint valas utan bleragadni egy lakasba. Itt az egyuttelesen legyen a hangsuly, fogjatok fel tanulopenznek.


42F

2019. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Egyértelmű.
2019. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább egy ideig közös albérletre szavazok.
2019. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Először albérlet így,mert nincs meg az a hűdenagy teperés a közös jövő felé.


30N

2019. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

" kapcsolat varázslata elszállt részetekről."


Akkor mi értelme egyáltalán így fenntartani a kapcsolatot? Szerintem csak áltatod magad, hogy szereted őt.


Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban. Jött egy lehetőség, öröklés, hogy vettünk lakást, pedig még nem éltünk előtte együtt semmit és a legtöbb idő, amit együtt voltunk egyszerre az is 10 nap volt, akkor.

Köszönjük szépen, azóta már 1 éve boldogan együtt élünk.

2019. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Továbbra sem értem ezt.A köd felszállt.Szerelemből szeretet lett.Új kapcsolat esetén ugyanez lesz.Mit szeretnél?2 évente új kapcsolatot?Nem értem ezt.
2019. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Szakítanék. Akit igazán szeretsz, annál nem múlik el a szerelem 20 év után sem, hanem egyre erősebb. Felesleges egy ilyen kapcsolatra pazarolni az időt.
2019. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Befektetésnek?
2019. febr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pár év és a szerelem elmúlik. Az az igazi amikor a szerelem elmúlik és még mindig nem éltek együtt a felek egy percet se.


Én speciel ezek után 1-2 év együttélésre szavazok. Vagy mehet a közös lakás de ha valami gebasz van akkor együtt adjatok el vagy egyik fél átvállalja

2019. febr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez túl kevés információ. Ő hogy érez? Hosszútávra terveztek? Tudtok nyíltan beszélni a problémákról, vagy addig sunnyogtok, hogy a végén utálattal fogtok elválni? Van más közös vagyonotok is?


Én akkor vennék közös lakást, ha hosszú időre terveznénk és ha úgy látnám, hogy félre tudjuk tenni az ellentéteket ha esetleg szakítunk is. Természetesen rendesen lepapírozva. Ha még sosem éltünk együtt, nem költöznék össze saját lakásba, inkább albérletbe minél előbb, és mellette el lehet kezdeni lakásokat nézni.

2019. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!