Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mit jelent ha a párom az exét nem hajlandó szidalmazni?

Figyelt kérdés
A páromnak az exe barátságban áll a lány tesojával ezen kívül sose szidja és gyakran dolgokról eszébe is jut dolgokról pl akár egy horoszkóprol is. És azt állítja ő már túl van rajta szerintetek? (7 évig voltak együtt és amikor szakítottak csak 6honapot volt egyedül és utána jött össze velem)

2019. febr. 6. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy normális ember. Alap, hogy akivel anno megosztottam az ágyam, azt nem mocskolom.
2019. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
+1
2019. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is alap hogy nem szapulja.
2019. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt jelenti, hogy egészséges lelkületű ember. Viszont beszélj neki arról, hogy jobb nem emlegetni rendszeresen az exet és ha eszébe jutnak emlékek, ami teljesen természetes, akkor azokat a gondolatokat engedje el békével, ne merüljön beléjük. Ezzel tesz jót mindhármotoknak és a kapcsolatotoknak is. Fél év ilyenkor sokaknak kevés még.
2019. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Azt gondolom,h rossz cserét csinált.
2019. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy emberként tudtak elválni. Sose értettem azokat, akiknek az ex a világ legrosszabb embere. 7 év ráadásul nem kevés idő, ezt el kell fogadnod. Az hogy sokszor megemlíti, az valóban kellemetlen lehet, de ez majd elmúlik, feltételezem ti nem vagytok még 7 éve együtt. Bár mondhatod is neki, hogy neked ez kellemetlen.
2019. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen ostoba "kérdésed" miatt nehogy te legyél az az ex, akit majd elkezd szidalmazni...
2019. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szidom, miért baj ? Kellene ?
2019. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne szidalmaznia? Inkább akkor nem lenne túl rajta és a figyelmeztető jel. Normalis ember nem szidja az exeit.
2019. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy normális, értelmes ember.

Soha nem értettem, miért kell szidni az exet, csak azért, mert ex (más tészta, ha nagyon-nagyon kicseszett az emberrel anno)

2019. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!