Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párkapcsolati kérdésben szeretnék kérni véleményt,tanácsot.

Nos,van a párom és annál kedvesebb családja.Őszintén megmondva hogy nem szívem csücskei és soha nem lesznek azok.Az elején kezdve az egészet.

Megismekedésünkkor is volt pár ellenszenv velem szemben,de ahogyan odaköltöztem(nagy baklövés volt) mondhatni pokolivá vált.3 tetves évig voltam ebben a helyzetben,mivel a párom nem akart elköltözni mondván segíti az anyjáékat(csak Ő és az apja dolgozott,anyuka húgi nem,bátty kimenekült külföldre) miután elárverezték a házukat a devizahitelük miatt elköltöztünk albérletbe.A párom vett fel a számukra hitelt hogy tudjanak venni házat.A többiek karba tett kézzel ezt végig nézték....Költözésük előtt azért volt egy nagy balhé köztem és az anyós között.Gyakorlatilag mondhatjuk hogy felrobbantam.Nincs erre jobb kifejezés.Nyilván akkor is én voltam a hülye mint minden korábbi esetben.Visszatérve a történethez

Elköltöztünk,jobb lett a helyzet.Megszabadultam tőlük.Jött a következő fordulat.A párom báttya hazajött megismerkedett egy csajjal,ami biztos ami biztos alávágott egy gyereket.Most mindenki jól elélgedél a párom házában,mi pedig albérletben.Olyan eset is előfordult hogy ide sem adták a törlesztőt.Sajnos hogy egyedül vásároljak lakást szinte lehetetlen...A párom pedig le van kötve 6 évre.Az anyósnak volt olyan kijelentése hogy 7 unokát szeretne mondtam is akkor fogadjon örökbe.Lehet hogy csúnya dolog ez de nem akarok ezekkel sem találkozni,egyszerűen semmit.Ráadásként képmutató banda.Le tudnám köpni őket.

Még egy dolgot:senkit nem akarok ezzel okolni de nem lehet jó a méhnyakrák szűrésem,eltérés van.Valószínűleg daganat irányába.Sajnos a sok stressz.

Igyekszem magam lekötni de néha azt érzem megbolondulok.

A párommal kapcsolatban is vannak kétségeim.Igazából ennyi baklövés után nem tudom mi teendő legyek? Szakítsak vele? Összpontosítsak csak magamra?



2019. febr. 8. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoval, papiron parod volt csak hiteljepes, ezert o vette gel a hitelt?


Ragaszkodj ahhoz, hogy a torlesztot mindig kerje el a parod, azt pedig tegyetek felre sajathoz oneronek.


Remelem az o neven van pl a haz haszonelvezete.


Batty esetleg nem tud beszallni a penzugyekbe?


Az orvosi dolgokhoz pedig kitartast! 🙂

2019. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*hitelkepes

*fel

2019. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te se tudod, mi honnan tudjuk?


Te élsz vele, neked kell érezni...


Amit leírtál az valóban komplett lúzerség, de van ám olyan helyzet, hogy ez normális

2019. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a szülők nevén a haszonélvezeti jog.

Talán külső szemmel a leírtak alapján jobban megítélhető.

2019. febr. 8. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A párodról nem írsz semmit, hogy ezekben a konfliktusokban ő hogy viselkedett, vagy rád hagyta, hogy harcolj a családjával? Annyit tudunk róla, hogy segít a családjának, már a maga és kettőtök jóléte árán is, az ostobaság szintjén. Azt sem írod, hogy szereted-e, vagy ő hogyan viszonyul hozzád, mint társához. Így értelmetlen a kérdés, hogy szakítsál vagy sem.
2019. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy értsd: a párom a spórolt pénzéből vett lakást az anyjáéknak (nincs haszonélvezet, ő a kizárólagos tulaj).

A helyzetedben a párod viselkedése a meghatározó: Aki mellé áll, azt választja. Nálunk azért nem szólok, mert anyuka (nem kedvel de lesz*rom) ha be is szól, a párom megvéd, és nem hagyja, hogy az anyja piszkáljon (próbálkozik a hátam mögött de maga alatt vágja a fát)

2019. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Hat itt bizony mondenki szenvedo fel. Kerdezo te mit tennel/tettel volna a parod helyeben? Ha nagyon elter attol, amit o tett, akkor onnantol magadnak tedd fel a kerdest, hogy egyutt tudsz elni ezzel a helyzettel? Szerintem nem. Ha ez volt a celod a kerdes feltevesevel, akkor megerositem.


A betegseged meg ut. Lehet egyedul nehezebb lesz a dolgod 1000 szempontbol, de a lelki nyugalom az biztosan jobb hatassal van a testre, mint barmilyen csodamereg. Es nincs mellekhatasa. Amig nem tudod a lelked rendberakni, addig a vilag gyogyszerkeszlete sem lesz eleg, hogy megmentsen.


Amit javasolni tudok, mindenkeppen kerj masodvelemnyt. Ha van lehetoseged, akkor maganrendeloben vegezd el a vizsgalatokat, nemcsak heteket nyerhetsz vele, hanem az eletedet is.


42F

2019. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a családot de még a pasit is olyan messzire kerülném el amekkorára csak lehet. Ebben te fogsz tönkre menni mint látod kezdődnek is a bajok. De ha neked ez így jó akkor szenvedj tovább. Én a helyedben haza költöznék vagy akárhova de ezt a családot örökre elfelejteném.
2019. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!