Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ha ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
A barátomnak fent van egy képe a volt barátnője cicájával, és egy olyan családi kép, amin az exének fogja a kezét. Igaz meg van rajta jelölve, de eltudná rejteni legalább az ő idővonaláról.
2019. febr. 9. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy ez neked rosszulesik.De az ismerősei tudják, hogy akkor az a nő volt vele, most meg te.Hiába rejti el, azzal a helyzet nem változik meg.

Most alpári leszek.És egyébként az nem zavar, hogy az exébe is beledugta a farkát, amit most beléd is?Vagy arról nem készült kép az idővonalára és ez már elég neked kérdező?

2019. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Inkább azon gondolkozz, hogy neked ez miért esik rosszul. Valószínűleg nagyon nincs rendben az önértékelésed. Hogyha rendben lennél önmagaddal akkor nem lennének kétségeid a kapcsolatodat nézve sem és nem érdekelnének az ilyenek. Inkább ezen dolgozz. Tetszik vagy nem de az a lány is az élete része volt. De eleve hülyeség ilyen közösségi oldalas ezer éve elfelejtett bejegyzések miatt hisztizni. Szerintem normális ember ilyenekre magasról tesz.
2019. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak ezzel olyan mintha azt éreztetné hogy neki fontos az exe. Nekem semmi nincs a volt barátomról kirakva.
2019. febr. 9. 13:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nem ezer éves, hanem amikor ismerkedtünk akkor került fel az a családi fotó. Itt nem az önbecsülésemről van szó, de szerintem az exnek online sehol nem kellene senkinek se fent lennie.
2019. febr. 9. 13:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Még pluszba megjegyezném hogy előfordult hogy őt emlegette pl. mit csinálhat most vajon, mi lehet vele.
2019. febr. 9. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Újra összejöttetek?


(Egyébként jogos,hogy rosszul esik)

2019. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális, hogy fontos neki az exe. Attól, hogy mint pár nem működtek még emberileg nagyra tarthatja. Az ilyen embereket sokkal jobban becsülöm, mint azokat akik csak addig tartják jó embernek a párjukat amíg együtt vannak, aztán ha szétmennek akkor megy az anyázás meg a sárdobálás. Ne legyél már ennyire kislány. Igen, az a másik lány is fontos neki, neki is adott x időt az életéből, ez természetes. Egyszerűen akkora baromság ezen kiakadni. Tök alap dolog, hogy ha valaki egyszer fontos része volt az életednek, akkor nem sz.rod le teljesen akkor sem, ha szétmentek.
2019. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor sem normális ha az ex szerepet tölt be a Facebookon. Az egy dolog ha képek vannak róla a fiók mélyére rejtve, de aki Facebookon kitesz az exével kapcsolatos dolgokat, az olyan mintha a szekrényére tenné ki az exével való képét.
2019. febr. 9. 13:45
 9/11 A kérdező kommentje:
"nem szarod le teljesen" - akkor az exszel tartani kell a kapcsolatot is.
2019. febr. 9. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

És ezt meg is mondtad neki? Vagy csak várod a csodát. A cicás kép miatt féltékenynek lenni fura, a másik már érthetőbb.

Lehet nem is emlékszik rá, hogy kint van.

Beszéld meg vele.

2019. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!