Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megsértődnétek ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek ha nem kapnátok a pasitoktól semmit valentin napra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek a barátnőmnek.Agyaltam hogy kap tőlem valami szexi fehérneműt,de még se vagyok benne biztos.Igazából én nem hiszek a valentin napban,hülyeségnek tartom,egy felesleges + kiadásnak.Szeretem a barátnőmet,csak az a baj hogy ő meg hisz ebben a napban.
2019. febr. 9. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

A nők 99% hisz benne, hiszen egy újabb alkalom hogy valami újabb ajándékot szakítsanak.

Vegyél neki valami kozmetikumot ha sminkel, általában sokan szeretik a MAC márkát vagy bármelyik Douglasba ha bemész és elmondod hogy van egy barátnőd aki

-szőke

-világos bőrű

-kék szemű

szeret rúzsozni vagy a szemét festi akkor ajánlanak neked valami olyat ami az ő színeihez megfelelő. Parfümbe is ugyanez csak akkor megmondod, hogy az édes illatokat kedveli vagy az erősebbet. Ehhez nem kell tudósnak lenni.

Veszel neki egy ékszert vagy egy vásárlási utalványt a kedvenc boltjából. Egy csoki és tuti a siker.

2019. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

- Kaptam egy csokor rozsát. Most rakhatom szét a lábam!

- Miért? Nics vázátok?

(Ennyit a Bálint naprol!)

2019. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom miért lett ilyen nagy divat manapság minden ünnepet utálni, meg fújogni. Tényleg ilyen őrületes nagy teher venni egy szál rózsát? Nem kell 3 méteres plüss medve, meg lufi tenger, meg facom tudja mi, de ha egy szál virágra, egy kedves köszöntésre nem futja, akkor minek egyáltalán párkapcsolat?

Az meg, hogy tudod hogy a barátnődnek fontos lenne, de inkább idegenektől vársz megerősítést, hogy mekkora hülyeség ez, az nagyon szánalmas.

2019. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is egy baromságnak tartom, nem is nevezzük nevén. De ha kapnék egy kis csokor tulipánt aznap, annak nagyon örülnék :)
2019. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Hatalmas baromságnak tartom és soha egyik párommal sem ünnepeltem. Kifejezetten megkértem mindegyiket, hogy ne vegyünk egymásnak ajándékot. Szerintem rohadt ciki és gyerekes. Én örülnék neki, hogyha a párom kérés nélkül is tudná, hogy utálom az ajándékozás és a hasonló kamuünnepeket. Szerencsére soha nem voltam olyannal akinek ne futott volna végig a hideg a hátán az ilyen szivecskés macis virágos cukimuki tök fölösleges ajándékoktól.

Ezt meg a barátnődnek kell megérteni. Beszéld meg vele szépen, hogy ne haragudjon de neked ettől herótod van és nem szeretnéd ünnepelni a hagyományos módon pénzkidobással. Ha van egy kis esze megérti.

2019. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Én sokkal jobban örülnék az idejének, amit velem töltene kettesben, mint egy újabb giccsnek mondjuk.
2019. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Semmi sem serto, ha elore megbeszelitek. Ha tavaly meg tavaly elott adtal neki es most is erre szamit akkor bizony jogos a sertodes.

Amugy a legjobb ajandek mindig egy elmeny. Legy kreativ, a szexi fehernemu nem az.

2019. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem sértődnék meg, mert nem izgat a valentin nap. Ha nem lenne ennyire divat, hogy napokkal koràbban szerepeljen az újsàgokban, vagy a híradó közepén a reklàmszünetben a tvben, hogy ajàndékozz ezt azt v. Napra lazàn elfelejteném.

Anno mikor mi összejöttünk, a férjem ràkérdezett megtartsuk- e , nekem fontos- e mert akkor bevàllalja, de őt nem érdekli. Akkor annyit kértem, hogy a legelső közös valentinnapon legyen ajàndék és ennyi. Csak az elsőn.Nos akkor 7 hónapja voltunk együtt, meg is tartottuk, nem bàntam meg. Azok az ajàndékok azóta is megvannak. Azóta nem tartjuk, de soha nem ajàndékozunk, se évfordulón se hàzassàgin, se karàcsonykor. Csak ünnepelünk.:)

Te ismered a baràtnőd, hogy minek örülne, viràg, plüss, édesség, akàrmi. De aztàn nem àrtana megbeszélni vele a dolgot. Ha neki fontos neked meg nem akkor kössetek kompromisszumot, tartsàtok meg 2 évente:) Ha szeretsz valakit akkir tudsz érte tenni, ő pedig engedni.

2019. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Veszel egy doboz bonbont. Ezt azért elég messze van a pénzkidobástól.
2019. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%

Mire fel sértődnék meg? Nem vagyok Bálint, miért kellene megajándékoznia? :D


Ha viszont a te barátnőd szeretné tartani, nem igaz, hogy egy tábla csokit nem vagy képes venni neki...

Én a névnapokban "nem hiszek" és értelmetlen baromságnak tartom, mégis felköszöntöm a szeretteimet a nevük napján, mert NEKIK fontos, és tekintettel vagyok rájuk.

2019. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!