Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú vagyok a párom miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok a párom miatt, mert alig tölt velem időt, minden más az fontosabb, engem meg simán lepattint mert később úgyis megbocsátom. A szex is lecsökkent havi egyre! Aki volt hasonló helyzetben mivel vigasztalta magát?

Figyelt kérdés
Ha elhagyom nem lesz senkim... egy barátnőm volt sokáig, a többi elkopott mellőlem, és ő is amint pasija lett. Mindenki más kapcsolata jobb mint az enyém, mit rontok el??
2019. febr. 10. 12:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Ők is dolgoznak, mégis mennek mindenfele, wellnessezni, folyton egymás nyakán vannak, hobbijaik vannak...

Mi meg jó ha egy héten kétszer együtt vagyunk hosszabb időre. Úgy érzem beleőrülök az irigységbe.

2019. febr. 10. 12:42
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most csal téged, és te így is szeretnéd vele a kapcsolatot?
2019. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress másik pasit. Valószínűleg túlságosan rá vagy függve a barátodra.
2019. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fruzs33 ***** válasza:

Olvastam erről egy cikket. Egyértelmű ez alapján,hogy mi a helyzet.

Előttem írtak olyat,hogy biztos megcsal.Nem biztos.Elmondom,hogy nagy valószínűséggel mi történt.

Már nem szeret téged.Kiábrándult belőled.Elhidegült,és hamarosan ő fogja kiadni az utadat.Rajtad azt látom,hogy még szereted.De nincs értelme küzdened,mert ő már elengedte ezt az egészet.Kettő helyett meg nem tudsz küzdeni,mert te fogsz megsérülni.

Sajnállak,mivel rendesnek tűnsz.De figyelj,ő nem érdemel meg téged,ha idáig eljutottatok,eljön a te időd,amikor eljön az,akit te megérdemelsz.

Azért érdekelne,hogy majd mi lesz veletek...

2019. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fruzs33 ***** válasza:
0%

#3 Keress másik pasit. Valószínűleg túlságosan rá vagy függve a barátodra.


"egy barátnőm volt sokáig,"

Ennyiből kiderül,hogy férfi írta a posztot,aki el van csüggedve,mert akit szeret nem olyan már vele a kapcsolata,mint korábban.

2019. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fruzs, van ott még tagmondat, olvasd el azt is és megérted.
2019. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először én is félreértettem, de a kérdező a nő, és a barátnő az baráti barátnő volt...
2019. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem írtam, de igen, én vagyok a nő. 24 évesek vagyunk. Köszönöm az eddigi válaszokat.


Tulajdonképpen már abban sem vagyok biztos hogy nem csal meg... bár eddig sem volt túl nagy szexuális étvágya, de ez a havi 1, tényleg nagyon rossz. Teljesen elhidegültem. Igazából ha most rögtön lenne kedve hozzám, már nekem nem lenne az egészhez mert kihasználva érezném magam.


A barátnőm akiről fentebb írtam általános iskolás korunk óta a legjobb barátnőm volt, míg fel nem bukkant a pasija (akit máig nem ismerek egyedül én a barátai közül). Akkor se szó se beszéd eltűnt fél évre. Semmilyen formában nem keresett. (Mivel láttam hogy minden idejét a pasival tölti, és az én hívásaimat egyre figyelmen kívül hagyja, megkértem hogy ő keressen ha találkozni akar.) Na, a vele való kapcsolatom is felületessé vált, már nem olyan bizalmas mint hosszú éveken át. Ez is nagyon fájt!


Ráadásul közben imádott háziállataim is megbetegedtek, egyikük meg is halt, másikukat műteni kellett. Ez is nagyon megviselt. Csőstül jön minden.

2019. febr. 10. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:
"Ha elhagyom nem lesz senkim" -dehogynem lesz! Csak felsz a bizonytalantol. Pedig szerintem neked is jobb lenne, ha nem egy ilyen fiu mellett szenvednel. A baratno akit te baratnodnek nevezel, ő soha nem volt 100%ig baratnod! Lehet, hogy lett pasija es tobb idot tolt vele nyilvan, de aki leszar mert neki pasija van az nem baratnő. En is voltam igy, tudtam kiket kell szortirozni! Persze amikor mar nem volt a pasi akkor eszebe jutottam, de engem mar nem erdekelt
2019. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Szerintem a komplett kapcsolatrendszeredet ujra kell epitened. Olyan nincs, hogy egy nonek nincs baratnoje. Legyen. Keress valakit, szocializalodj.


Az, amit most csinalsz, hogy a parod az egyetlen feny az ejszakaban a legrosszabb dolog, ami tortenhet veled. Eloszor is marha nagy fuggoseg. Masordszor, mint irod siman megcsalhat, es meg azt is megbocsatanad neki, hiszen hova mehetnel? Vedd eszre, hogy a kapcsolati halod igy, vagy ugy de darabokra szakadt, te pedig az utolso cernaszalon fuggsz.


42F

2019. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!