Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párom pár nap múlva elutazik és kb egy hétig nem látjuk majd egymást. Megbeszéltük, hogy még a héten találkozunk egyszer. Abban maradtunk, hogy vagy kedden vagy szerdán. Végül mikor kérdeztem, hogy akkor mikor találkozzunk mondtam neki, hogy nekem a kedd nem lesz jó, mert valószínűleg sokáig kell dolgoznom, ezért inkább a szerda lenne a jó. Erre elmondta, hogy ő már a szerdát lebeszélte a barátaival akiket régen látott. Én ezen kibuktam, mondtam neki, hogy szerettem volna ha előtte egyeztetünk, hogy mi mikor találkozzunk, ha már utána egy hétig nem látjuk egymást. Végül ezen borzasztóan összevesztünk. Én azt fájlaltam, hogy nem szólt, ő meg azon, hogy megérthetném mert régen látta őket, és hogy miért kapom így fel a dolgot. Közöltem vele, ha én elutaznék egy hétre, nem a barátaimmal egyeztetnék először, hanem vele, és majd utána jöhetnek a barátok. Végül sikerült megbeszélnünk a dolgot, ő megígérte, hogy ha legközelebb ilyen lesz, először engem kérdez, és utána egyeztet a barátaival. Én pedig megígértem, hogy legközelebb nyugodtabban kezelem a helyzetet.

De kicsit bizonytalan vagyok, hol szemét alaknak érzem magam a kiborulásom miatt, hol pedig jogosnak érzem, hogy rosszul érintett ez tőle.

Ha nem utazna el, semmi bajom nem lenne, máskor is volt, hogy egyik nap ráértem de ő haverozott, és akkor nem volt gondom belőle. De így, hogy ő elutazik, azt hittem, hogy az utazás előtti nap legalább velem szeretne lenni. Végül úgy áll a dolog, hogy találkozik a barátaival, de én is ott leszek... Ettől talán még inkább mocsokabbul érzem magam. Máskor is találkoztunk már így együtt velük, de nem ilyen szituációban.


Nem tudom. Ti mit gondoltok?



2019. febr. 11. 19:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha mondjuk felevre menne Timbuktuba epret szedni wifi nelkul, akkor persze, bucsuzzon el. De egy het az mi? Semmi. Kettot pislogsz meg dolgozol aztan mar pentek van. Felesleges ilyenen feszültnek lenni.
2019. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem. De mivel előre megbeszéltük, hogy majd egyeztetünk, hogy kedden vagy szerdán találkozzunk, mégis rosszul esett, hogy először a barátaival beszélte le a dolgot. Azt vártam, hogy amikor egyeztet velük, legalább megkérdez, hogy tudom-e melyik nap érek rá... Ráadásul mint kiderült, pont együtt voltunk amikor lebeszélte ezt velük. Még csak felhívnia se kellett volna, csak simán odajön hozzám a másik szobába, és elmondja. Olyan a munkám, hogy össze-vissza dolgozom, van, hogy egész nap ráérek, de van, hogy este is dolgoznom kell. És ezt ő is tudja. Nem tegnap jöttünk össze.
2019. febr. 11. 20:07
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolta,hogy kedd vagy szerda,akkor neked mindegy melyik,most ráérsz mind a két napon.Hát elpuskázta.Igaza van elsónek,csak egy hét.Ezen kár volt így összeveszni.
2019. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy elég fontos.. Ha vkinek fontos vagy szakit rád időt,nem a haverokhoz fut nem a munkát hozza kifogásnak..
2019. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mért gondolta volna azt? Vasárnap kapom meg a beosztásom. Akkor derül ki melyik nap dolgozom. Ezért maradtunk abban, hogy még megbeszéljük.
2019. febr. 11. 20:13
 6/27 A kérdező kommentje:

Az előző a 3. válaszolónak ment.


4-es: Nem hinném, szimplán csak nem gondol előre szerintem. De mostmár kezdem azt hinni, tényleg én csak ebben a történetben a mocsok. :(

2019. febr. 11. 20:14
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Bocs,de pasi alapanyagból van ő is gyúrva.Nem fog ennyit gondolkodni ilyeneken.Majd beszélünk még róla,hogy kedd vagy szerda.Ő ebből annyit vett le,hogy kedd vagy szerda.Szelektált a mondatból.Nem azt jelenti,hogy nem vagy fontos.Csak férfi.(3)
2019. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Ém szoltam,majd gondolj vissza mikor a sokadik haverok minden fontosabb nálad dolog előjön..
2019. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es: Tudom. :( Sokszor belemerül a dolgaiba, máskor meg állandóan ölelgetne. Édesapám is ilyen. Mondtam a barátomnak, hogy én megértem, ha hiányoznak a barátai, de hagy mondjam már el ha zavar valami. Bár abban igaza van, hogy közölhettem volna nyugodtabban is.


Jaj 8-as. Szálj már le erről a dologról. Mért kell mindig azt, hinni, hogy nem fontos a másik??

Csomószor engem helyez előtérbe, bármi segítségre van szükségem jön, számíthatok rá, nyaralni voltunk, szilveszterkor elutaztunk. Megyünk erre-arra, figyel rám. Csak néha vannak hülyeségei. A hobbijába nagyon bele tud merülni, se kép se hang. De nem ismerek olyan férfit aki ne ilyen lenne.

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy másik szerint szeret-e vagy se, hanem azért, hogy jogosan borultam-e ki vagy, el kellett volna néznem szó nélkül az egészet.

2019. febr. 11. 20:23
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül nem kell hagyni,jelezheted,ha bánt.De tartsd magad a megbeszéltekhez,mert ennyire összeveszni azért kár.
2019. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!