Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt se tudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt se tudta, hogy van érettségim meg minek tanulok. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Ma kiderult, hogy arról se volt fogalma, hogy van érettségim. Teljesen elhültem, meg kérdeztem tudja e minek tanulok most? Azt se tudta. Csúnyán összevesztem vele, elment. Szerintetek jogosan háborodtam fel? Azóta nem veszi fel a telefont sem.
2018. nov. 11. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik hillbilly tanyarol szedted ossze a sracot?

Nagy altalanossagban(!) a kozepiskola/erettsegi alapnak szamit (megjegyzem, a sajat kornyezetemben)

2018. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Honnan kellett volna tudnia?
2018. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy figyelmes. A két év alatt talán kb több százszor mentem el tőle iskolába.
2018. nov. 11. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

"Teljesen elhültem, meg kérdeztem tudja e minek tanulok most? Azt se tudta."


Hát figyelj, azt sokan még maguk sem tudják, hogy egyáltalán minek tanulnak....😎

2018. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak két év alatt tűnt fel neked, hogy a partnered alapvető dolgokat nem tud rólad, akkor te sem vagy figyelmes. Egyezzetek ki egy döntetlenben!
2018. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagytok együtt, de ennyit sem tud rólad?

Ha kommunikáltok egymással, és beszélgettek is mindenről, nem csak arról, hogy ma milyen jó lesz az este, amikor összefekszetek, akkor furálom, hogy nem tudta ezt a párod rólad.

Igazán figyelmes lehet, hogy az alapvető napi teendőidet sem ismeri.


És még ő nem veszi fel a telefont... HOGY MI?!

Még te próbálod meg hívni, azután hogy 2 évig fogalma sem volt arról, hogy mit csinálsz napi szinten?!

Sok jót jósolok nektek a jövőben. Igazi mintha férfi.

2018. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Jogod van hozzá, mint sok minden máshoz. Az ilyen "kirohanások" szerintem nagyon gázak. Észre kellett volna venned már RÉGEN, hogy nem érdeklődik irántad és a dolgaid iránt. Csak dugópajtik vagytok.
2018. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak két év alatt tűnt fel neked, hogy a partnered alapvető dolgokat nem tud rólad, akkor te sem vagy figyelmes. "


ÉS? ENNYI!

2018. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kiváncsi vagyok h miről beszélgetettek ti :D vagy mit csináltatok.Egy érdekes kapcsolat lehetett az biztos...

Azért nézd a jó oldalát...gondold el mi lett volna ha meg tudja ,hogy tudsz írni és olvasni...vagy netán össze adni és szorozni :D :D :D

2018. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság, hogy legközelebb jobban megválogatod kivel jössz össze! Ja, hogy azóta kibékültetek?! Akkor semmi gond, nézzen csak hülyének továbbra is.
2018. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!