Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mit jelent? NŐK? Hogyan tovább? Várjak, vagy nyomuljak?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel régebb óta beszélgetünk, vonzódom is hozzá, tudja. Egyszer régebben mondta, hogy nem akar tőlem semmit. De mégis keres, érdeklődik felőlem, néha úgy beszél magáról mintha a barátnőm lenne. Láthatóan nincs ellenére amikor bókolok neki és kedveskedem mint férfi a nőt, nem is utasítja el a bókjaim. Legutóbb azt mondta, hogy különbözően látunk dolgokat és ezért nem lesz köztünk kapcsolat, de azóta mégis azt érzem, hogy másként nem barátkozási szándékkal közeledik felém, érdeklődik.. ha viszont jobban rákapcsolok akkor kicsit úgy veszem észre, hogy visszalép másfél lépést, de nem jelzi egyértelműen, hogy nem, csupán olyan mintha félne átadni magát. Korábban már nagyon sokat böjtölt és komolyabban csalódott férfiak miatt. Gondoltam már arra is, hogy emiatt félénk velem kapcsolatban, alapvetően azt érzem, hogy bízik bennem, és nagyon jól kijövünk, de valahogy az utolsó lépés nem akaródzik neki.


Rámenősebbnek kellene lennem, vagy türelmesebbnek?


Nem hinném, hogy azt gondolja, hogy játszanék vele, ugyanis az elején leszögeztem, hogy nekem hosszú idő kell amíg kiismerek valakit és csak utána döntöm el, hogy mi a szándékom vele. Erre azt mondta, hogy alapvetően megérti és ő is hasonlóan gondolkodik.


Tudom a leírtak alapján úgy tűnhet mintha játszana, de ez ki van zárva, egyértelműen kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, a kérdés hogy adjak neki időt vagy legyek rámenősebb?


30 év felettiek vagyunk mindketten.



2019. febr. 11. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*10: Nem lehet tudni pontosan mit akarnak? Hiszen megmondta konkrétan :D :D Nem akar a kérdezővel kapcsolatot. Mit nem lehet ezen érteni :D
2019. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Le lehet pontozni, de pont az a baj, hogy ilyenkor jön majd az, hogy pedig a srác kedves volt, mindent megtett a lányért, de a lány nem foglalkozott vele, mekkora egy liba az ilyen. Holott a lány megmondta, hogy nem akar semmit.

Sajnos láttam már erre példát nem is egyszer. Fordítva is igaz ez tény. De az is igaz, hogy itt is konkrétan ki lett mondva, hogy nem akar semmit a kérdezőtől.

2019. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A mai nap éjjel kettőkor felhívott csak úgy, hogy közölje neki mennyire hiányzik a szex, és szeretné tudni, hogy engem ilyen gondolatok nem-e szoktak hatalmukba keríteni.

Két napja nem kerestem, erre most ilyenkor és ezzel keres.

2019. febr. 13. 18:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Szexet eddig mennyire nyomattad nála?
2019. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Elvétve beszéltünk róla. Egyszer kétszer részletesebben is, hogy ki mit szeret, milyen vágyaink vannak, de nem fűztük tovább.

Viszont általában ő hozza fel.

2019. febr. 13. 20:13
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
De neked nem esik le így se...
2019. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%

Most komolyan azzal akarod bizonyítani, hogy biztosan akar valamid tőled, mert felhozza a szexet mint témát?


Te komolyan nem érted amiket mindenki írt itt korábban. Csak nem tudom minek teszel fel akkor kérdést.

Teperj nyugodtan, sőt én azt se értem miért nem kérdeztél rá eddig arra, hogy összejönne-e veled. :) Nem tán azért mert te is kételkedsz az érzéseiben, és félsz, hogy kiderül, hogy ő végig csak haverkodni akart?

2019. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!