Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszélget velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélget velem a férjem, miért?

Figyelt kérdés

Másokkal elbeszélget, de velem nem! Nem érdekli semmi amit mondok, nem kérdez, nem mesél a napjáról, vagy hogy mi történt vele, szinte semmit sem tudok róla! Nem birok igy élni, egyedül erzem magam! Nem tudom elmondani az érzéseimet, terveimet mert egyszerüen nem hallgat meg! Volt idö mikor probáltam beszélgetni, de leszoktam róla, már en sem kérdezek! Nincs közös témánk! Nagyon rég igy megy már ez! Tizenéve...

El szeretnék válni ezmiatt, mert nem találok megoldást.



2019. febr. 11. 22:48
1 2
 1/20 Rockarc ***** válasza:
73%

A leirasod alapjan szerintem kolcsonos lehet a valas iranti igeny.


42F

2019. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Karena26 ***** válasza:
93%
A házasélet azért megy?
2019. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már az sem az igazi! De nem rajta múlik, én nem akarom, mert ne csak a testem kelljen már neki hanem a lelkem is! ÉN kelljek! Nem tudok egy olyan férfit kivanni, vagy lefeküdni vele, aki nem kiváncsi rám, nem törödik velem, csak akkor amikor szexet akar!
2019. febr. 11. 23:03
 4/20 anonim válasza:
Gyereketek van? Csak a válas miatt kerdezem.
2019. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van 2 gyerek! Nagyon nehéz ez, de ezt vagy megszokom vagy megszökök, mert ö ilyen. Ha vele maradok örökké boldogtalan leszek, ezt tudom. Ha 12 év alatt nem birtam megszokni, ezután se fogom.
2019. febr. 11. 23:18
 6/20 Karena26 ***** válasza:
44%

Lehet, hogy csak egyszerű férfi-női kommunikációs hiba van köztetek, ami elmérgesedett mára.

Lehet, hogy ő úgy éli meg, hogy van egy felesége, aki amint belép az ajtón meló után, egyből rázúdítja a dolgait, nyaggatja és nem hagyja élni, ráadásul az állandó durcizás mellett most már szexmegvonás is van. :/

Nagy veszélyben van a házasságotok, az biztos, csak remélni lehet, hogy nem ment még félre!

Nem szabad a férfiakat szexmegvonással büntetni, mert nagyon megviseli őket az elutasítás!

Simán helyre tudod hozni a dolgokat egyedül is!!! :)

Nézd meg ezt, amit belinkelek, aztán változtass! Ha pedig ő látja rajtad a változást, érdeklődni fog, hogy mi történt veled, akkor nézzétek meg együtt! ;)

De a legeslegfontosabb tennivalód az, hogy az első közös órában büszkeséget és sértődöttséget le, szexis fehérnemüt fel, és ugorj rá! ;)

2019. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Karena26 ***** válasza:
44%

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDF637E887BCCF595


Ezt nézd meg, és így állj a férjedhez holnaptól! :)


Minden helyre fog jönni, ne aggódj, és felejtsd el a válás szót - az nem megoldás semmire!!!

2019. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

12 év. Én egy év után dobtam volna mint macskát egészségügyi sétára aki csak dugásra tart,de leszar hozzám se szól,mint egy eszközt tart amibe beleürithet, nem h kétszer is szüljek neki,a gyerekkel is sokat törödhet.. Csodás férj csodás apa,minden nő vágya az ilyen férfi,ja mégsem,de 12 év után kezd el zavarni téged,hát nem tudlak igazán sajnálni vmiért..

58N

2019. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Karena26, szerinted a férfiak debilek... jaj, dehogy, csak megszokták a rendszert. Érzelmi intelligenciája nekik is van (azonosultak az édesanyjukkal), csak nem akarják felhozni. Ne nézzük a férfiakat hülyének, tudják ők, h mit, kit akarnak. Ez a videó jó hatásvadász, semmi több. :))
2019. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem 12 év után kezd el zavarni, csak most hagytam abba a reménykedést, es felfogtam hogy ö ilyen es ez nem fog változni!

Ugy tudtam ennyi even at igy élni hogy nemfoglalkoztam vele, elnyomtam a nöt es csak anya voltam, azt hittem elég ha a gyerekeim szeretnek, hogy nincs szükségem masra, es letudom élni igy az életem! Tévedtem!!!

2019. febr. 12. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!