Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jövője vajon ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jövője vajon ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A barátom (24) sokban különbözik tőlem. A barátaival leginkább ivás a közös programjuk. Hetente berúgnak, (kivéve ha halaszthatatlan más programunk van). Néha hétköznap is sörözik párat, ilyenkor nem rúg be általában. Fizikai melója van, sokszor koszos cuccban jár, mondván hogy úgyis melós, de máskor se ad nagyon az öltözködésre. Engem nagyon szeret és én is őt, de ezek a dolgai időnként zavarnak. Próbál eleget tenni nekem, de néha elkapja a hév, és az egyensúly átbillen az ivás, bulizás irányába. A szüleim ki vannak akadva, hogy lehetek vele, ők nem ilyet képzeltek. Sokat tartom a hátam emiatt, ez méginkább zavar. A jövőről egy az elképzelésünk, bár remélem tényleg úgy is gondolja, nem csak megfelelésből egyezik az enyémmel. Voltatok hasonló helyzetben? Mi lett? (2 éve járunk)

2019. febr. 12. 09:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
A szüleid vleménye nem számít.Ha iszogat de nem árt vele senkinek szintén nem gond.Ha a jövőkép egyezik akkor semmi gond nincs.Ha egy kapcsolatban nincs semmi komoly gond akkor ne is képzeld bele örülj hogy minden rendben.Az öltözködéssel én is lecsúsztam kicsit egy időbe de párom felhívta rá a figyelmem azóta odafigyelek rá.
2019. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A barátaim is szeretik. A szüleim sok dologban elbizonytalanítanak, de akkor igyekszem nem hagyni magam...
2019. febr. 12. 10:15
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Inkabb rolad. Mindenki a maga sorsanak es szerencsejenek a kovacsa.

Te elegge magadnak teszel keresztbe. Egy prolival vagy egyutt, es meg tapsolsz is hozza. Csak rosszabb lesz ez, de akkor utolag ne nyifakolj.

Mindenki azt eszi meg, amit fozott, es meg is erdemli.

2019. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Értem.. csak ha szerelmes az ember, akkor sok dolgot elnéz. Rosszabb tulajdonságok is léteznek. Legalább bízom benne, nem csalna meg soha - szerintem az pl megbocsáthatatlan, és a legundorítóbb dolog a Földön. Tökéletes úgy sincs, szóval próbálok mérlegelni, hogy ez belefér-e. Ezért is a kérdés, hátha valaki volt már így.
2019. febr. 12. 10:26
 5/28 A kérdező kommentje:
Persze nem innen születik majd döntés, de érdekelnek a vélemények
2019. febr. 12. 10:27
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Hogyha egy igenytelen, lassan alkoholistava valo fazonnal egy az elkepzelesed a jovovel kapcsolatban, akkor javaslom, hogy gyorsan vizsgald felül ezt az elkepzelest. Hogyha neked normalis elet, igenyes szorakozas, kulturalt gyerekek es kulturalt eletmod a jovore valo elkepzelesed, akkor remelem nem altatod magadat, hogy a pasid is ezt szeretne. O 10 ev mulva is pont itt lesz. Max. több piaval es meg igenytelenebb szemelyes higieniaval. Ha neked ez nem fekszik, akkor ideje lenne kinyitnod a szemedet. Igy teljesen jogosan azt gondolja mindenki, hogy te is ezen a szinvonalon allsz mint a kedves parod.
2019. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt állítja, hogy most a fiatal éveiben él csak ilyen életet, és pl család mellett esze ágában nem lenne. Ilyen változásra pedig a környezetemben is van példa. Idővel csak kiderül merre tart a dolog. Elkésve pedig még nem vagyok, nem leszek pár év múlva sem.
2019. febr. 12. 10:37
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Mar reg rossz, ha olyan ervet mondasz, gondolom magadnak, hogy hat szerelmesen elnez az ember ezt meg azt, meg legalabb nem csal meg. Ne ez legyen a minimum..

Haaat oke. 2 dolgot mondok.

Ha nem lenne benned ketseg, nincs ez a kerdes.

Mivel elegge befolyasolhato, instabil csajnak tunsz, egy eleg enyhe alazast is kb megkoszontel tolem. Bar ugy gondolom, igazabol ez valik segitsegedre majd, es nem az itteni s.ggnyalizas. Ez reg baj. Annyi ilyet latni, h akaratgyenge csaj, alkesz pasival, aki 20on evesen meg vallalhato, aztan majd egy vilagi proli lesz.

En elegge a vadkeleten nottem fel ugymond, de meg itt BPn is hany ilyet ismerek. Pontosnan ugyan az a sztorijuk.

Apuka amugy kedves, de ha nem issza meg a napi 2 soret, mar nem az. Sose csalta meg a nojet, bar ezekkel nem is tudom ki akarna igazan, akinek csepp esze is van. Masba azert nem megbizhato. Aki meg olyan no, az ugy is foglalt egy prolival. Ha erted az osszefuggest.

Na de azert, a 3 eves lanyanak a szulinapjarol 2 ora mulva lelepett pialni a rokonokal, de eleg masszivan.

Oke h dolgozik kemenyen, de valahol igazabol azert, h ne legyen otthon, mert turelme az igazabol nincs a gyerekhez, pedig anno nagyon akarta o is. Es meg orakat tudnek meselni a kis proli eleterol es viselkedeserol...

Na mind1. Te dontesed, csak utolag ne picsogj.

2019. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Tessek, heteske is magara ismert, es faj neki, azert vergodik minden ilyen kerdes alatt annak, aki nem tapsol a proli disznoolhoz 😀 jo pelda

50 evesen mar gondolom neki nehez a valtas.

2019. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nálad mit jelent a proli? A szakember nem feltétlen az. Jól keres, jól is végzi a munkáját, közben sosem iszik, szóval ne segédmunkásra gondolj...

Gyerekekkel türelmesebb, mint én, nagyon szereti őket. Csak egy rossz példát tudsz, illetve egyből ítélkezel felettem is - ez sokat elmond rólad. Kösz a véleményed, jöhet a többieké.

2019. febr. 12. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!