Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja nincs szex a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja nincs szex a barátnőmmel pedig én próbálkozok de ő mindig kitalál valamit hogy mi bajavan. Nem értem. Mindig azt mondja fáradt. De a telefonon örökké írogat valakivel. Úgy érzem megcsal?! 44F,28N

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Ha közelednek felé valamit kitalál. Többet is marad benn dolgozni. A telefont sem mindig veszi fel. Valamelyik nap ebédidőben elmentem érte hogy elviszem enni de már az autója se volt ott. Számonkértem és azt mondta elment hamarabb mert dolga volt.
2019. febr. 13. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed :/
2019. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos elég egyértelmű :/
2019. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
84%

Így jár aki kvázi a lányát tologatja. Te vagy neki az anyagi biztonság a másik bika meg a kielégülés.

Bocs, de nem tudlak sajnálni.

2019. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Kérdés és indoklás nélkül kivágni, mint a taknyot.

32/f

2019. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
28 éves, lassan családalapítási korba lép, keresi a megfelelő társat hozzá.
2019. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 28 éves nő, talál nálad jobb férfit is. Elvégre megis csak 44 éves vagy.

Amikor ő szép középkorú nő lessz, akkor te már impotens vénember leszel.

2019. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a 35 éves exével van.
2019. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy le is fekszik valakivel, de az biztos, hogy érzelmileg már eltávolodott.


Alapvetően a nők és a férfiak között nagy különbségek vannak.

2019. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Este menj ki a kocsijához és vedd le az akku sarut. Reggel neked kell majd vinned dolgozni. Így majd nem fog olyan könnyen hetyegni a szeretőjével. Remdelj az ebayeől mobil jammert. Telefon nélkül nehéz lesz írogatni. Ha esetleg használ laptopot hardveres keyloggerrel nezd meg a jelszavait hogy belépve le tudd buktatni.
2019. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es. Ennyit minek vesződni? Ráadásul még az adatvédelmi és személyes jogait is megsérted, amiért akár még a bíróságon is felelned kell, ha a nő feljelent.


Ugyan már, egyszerűen férfiasan be kell látni, hogy ennyi volt. Oké, előtte letisztáznám az őszinteség égisze alatt, hogy hányadán állunk. Ha menthető és mindkét fél akarja még a kapcsolatot, akkor megpróbálnám, de ha nem, akkor emelt fővel ÉN lépnék ki belőle. Az élet túl rövid ahhoz, hogy akár hónapokat, éveket elpazaroljunk belőle. ÖNBIZALOM!

2019. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!