Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek volt itt igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt itt igaza?

Figyelt kérdés

A szüleivel meg a fiú tesójával lakik a párom.

Pár napja lebetegedett, fekszik otthon megfázással.

Az anyja étterembe járogat ebédre kb minden nap a párom tesójával.

Megjegyeztem neki, hogy szerintem kicsit gáz, hogy az anyja egy húslevest nem csinál neki otthon, ami jót tenne a megfázásának...

Erre beszólt, hogy mit képzelek én, hogy bírálom, hogy mit csinál az ő anyukája..


2019. febr. 3. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
A húsleves semmit sem csinál a megfázással, szóval nem volt igazad, de ő is reagálhatott volna másképpen, ha tényleg "beszólt".
2019. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a meleg és a folyadékbevitel is jót tesz olyankor :)

Meg kicsit a törődés

2019. febr. 3. 12:09
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én se viselném el,ha anyukám bírálná a pasim,hogy gáz,mert nem csinál nekem húslevest.Megfázott nem valami fertőző kórságot kapott el,hogy az ágya melett üljön.Miből gondolod,hogy nem foglalkozik vele,csak mert elmegy étterembe kajálni?Meg kéne gondolni legközelebb mot mondasz ki.
2019. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen a párodnak. Ez nem anyuci kicsi fia/lánya dolog. Egyszerűen ezt most benézted.
2019. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát, a beszólásod is kicsit sértő, mármint lehet egyáltalán nem látsz bele az ő kapcsolatukba és így vontál le következtetést. De a párod is elég tiszteletlenül felelt neked...megérdemlitek egymást😄
2019. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én csak azt látom, hogy a páromat akit szeretek, lesz*rja az anyja, amíg a testvére mindent megkap és még úgy is követel dolgokat.

Ez csak egy megnyílvánulása volt a dolognak..

2019. febr. 3. 12:31
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

"Ez csak egy megnyílvánulása volt a dolognak.." Miféle dolognak? Kicsi vagy nagy?:-)

Kérj engedélyt, hogy látogasd és ápold te!!! Fözz te neki levest! (Könnyü más kolbászával verni a csalánt!!!)

2019. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen igazad van.

De inkább nem is így mondanám hogy "igazad", hanem hogy neked az lenne az emberileg normális ha főzne neki az anyja. Neki nem az, tudod van aki akkor is védi a családtagjait, párját, ha az folyton belérúg, kritizálja, esetleg bántalmazza.

Nekem is az lenne a normális, sőtt tudom hogy azonnal főzne is anyám, holott már elmúltam 30.... De jól esik a törődés, nem az számít hogy nem használ mint itt írják! Bár megcáfolom, mert a placebo-hatás orvosilag alátámasztott!

2019. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez az o dolguk, semmi kozod hozza.
2019. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Minden pasi az anyukája hercege,minden lány az apukája hercegnője.

Ha nem is 100%ban de sokszor igaz.

Miért nem főztél te neki? Amúgy egy kiadós szex kipucol minden nyavaját-tapasztalat.

2019. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!