Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yara04 kérdése:

Mi a véleményetek? Páromat felkeltettem reggel h nem megyek melózni mert szarul vagyok szerinte tapintatlan voltam. Lehet h igaza van.

Figyelt kérdés
Segítség kellene mert nem tudom hova tenni a történteket. Ma dolgoznom kelett volna de reggel hasmenéssel ébredtem. Párom nem dolgozik hónapok óta tegnap megint bulizott így reggel aludt még. Szólotam neki h itthon maradok. Erre közölte h hogy lehetek ilyen tapintatlan és miért mondom el neki ezt egyáltalán. Jobb lett volna ha nem szólok. Mi a véleményetek?

2018. dec. 23. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Bocsi, de ezzel varhattal volna. Nem ugy hangzik, mintha segitsegre Lett volna szukseged.

N

2018. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj lehet hogy rosszul fogalmaztam vagy rossz helyre írtam én a gyakori kérdések oldalára akartam írni bíztos félrenyomtam és ez itt a korház sürgősségi oldala...természetessen előre engedem ebben az esetben a súlyosabb eseteket!! elnézésedet kérem...
2018. dec. 23. 09:14
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Egy kicsit tapintatlan voltál. Szerintem ráértél volna szólni neki, amikor felébred. Bár akkor úgyis észrevette volna, hogy otthon vagy. 35+N
2018. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Bocsi, de ha nem tetszik, hogy valaki mas velemenyen van, akkor ne az interneten kerdezz ilyeneket.
2018. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az első válaszoló nem az itt kiírt kérdésedre írta, hogy várhattál volna vele (bár látom, hogy úgy is lehet érteni). Szerintem legalábbis arra gondolt, hogy reggel nem volt szükséged segítségre, így nem kellett volna felkelteni a párod. Majd észreveszi, hogy otthon maradtál.


Viszont ez teljesen ember függö, és rajtatok áll. Mi, a párommal, mindig elköszönünk egymástól reggel, ha az egyiukünk nem/később megy el, max utána visszaalszunk.

2018. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
micsoda hatalmas gondok vannak, őrület...remélem azért vehetsz levegőt
2018. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fú igen ne haragudjatok látom már h mit értettem félre... kicsit feszült vagyok mostanában.Nagyon Köszönöm a vélemenyeteket!!! Külső szemlélőként sokat tudtok segíteni :) így belegondolva valóban tapintatlan voltam , lehet nem tudatossan kicsit agresszívan viselkedtem ezzel a szituval. Csak páromnak szokása h bármit megbeszélünk azt elfelejti vagy csak nem érdekli kb . Pl másnap dolgozom minden alkalommal megkérem szép nyugodtan h ne keltsen fel ne hozzon hajnalban vadidegen embereket házibulizni. Az esetek felében hajnali 4 kor bömbölteti a zenét és ordibálnak , másnap meg nekem sír hogy mit loptak el.... vagy ha egyedül jön haza akkor is felébreszt hogy legyek rá büszke h most egyedül jött haza. ami nekem azt jelenti kb h 4 órán keresztül halgassak vele zenét meg azt h őt senki sem érti meg... már beszéltem vele hogy alkoholgondjai vannak szerintem... és gyaníttom mivel nem vagyok az a veszekedős típus valahogy így jön ki az agresszióm... na ezen meg nekem kell sokat változtatnom..
2018. dec. 23. 09:44
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért vagy vele?
2018. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
10 éve hogy együtt élünk , sok mindenen mentünk keresztül együtt jó és rosz dolgokon. Nagyon szeretjük egymást még talán jobban mint az elején mert mostanra megismertük a másikat. Az én életvitelem viszont megváltozott az elmúlt években... már nem a részeg tivornyákta és bulizásra vágyom . Utazásra,kirándulásra,sport mondjuk úgy hogy nappal végezhető dolgokra. És szeretem úgy zárni a napomat hogy végre ma is tettem valamit ami előre visz.amikor befejeztem az iskolát akkor találkoztunk és be kell vallanom jó pár ébig meló melett kb csak a fesutiválok és a buli érdekelt. Ezt tudtuk együtt csinálni. De neki kb még mindig ez az igénye és azt érzem h haragszik rám amiért ezt nem vele csinálom. Folyamatossan próbálok közös tevékenységeket kitalálni.gyakorlatilag szarul érzem magam amiért többet akarok tenni az életemért és nem akarom elpazarolni a napjaim a másnaposságra.. viszont ő is folyamatossan próbál változtatni azért.. a házimunka terén nagyon sokat segít :) ezeken a súrlódásokon kívül gyakorlatilag tökéletes a kapcsolatunk minden téren.
2018. dec. 23. 10:21
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Én nem akadnék ki, hogyha a párom nem érezné jól magát, és felébresztene, hogy nem megy dolgozni.

De a válaszokat nézve úgy látom, én vagyok rosszul bekötve.

Viszont kérdező, szerintem neked nem ez a legnagyobb problémád valójában..

2018. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!