Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez helyes hozzáállás barátnőmtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez helyes hozzáállás barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Ha minden rendben van akkor tudja mit hogy kell csinálni, ha van vlmi gond akkor nem foglalkozik vele h mik a "kötelességek" amit akkor is meg kell csinálni..
2019. febr. 15. 10:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Ès biztos vagy benne, hogy mindezt neki kellene megcsinálnia? Te ugyanannyit dolgozol?

Ès abban biztos vagy, hogy ezek tènyleg annyira fontosak, hogy "ha törik, ha szakad"?

A csekk befizetèsre nem 1 nap áll rendelkezèsre, majd megy máskor azt jól van. Mi törtènik, ha fèl nappal kèsőbb pakoljátok ki a mosogatógèpet? Vagy èpp te csinálod meg? Elmondanám, semmi. "Megvár".

Tudod van amikor többet èr egy kis nyugizás, mint az, hogy minden kötelessègnek ítèlt sz.rság el legyen vègezve.

2019. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és te segítesz neki az efféle dolgokban? Vagy úgy vagy vele hogy ezeket a nő "kötelessége megcsinálni, ha törik, ha szakad", akkor is ha netán többet dolgozik nálad? Mert ez sem mindegy. Nincs olyan hogy kötelező- legalábbis házimunkában-, főleg nem azonnal. Ha csak másnap pakolja el a tiszta edényeket, attól igazán nem dől össze a világ. Sőt attól se ha később mossa el. De attól meg főleg nem ha néha segít neki a párja.
2019. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ha úgy vesszük akkor persze semmi se fontos es nem dől össze a világ..

Persze h dolgozok én is. Magamtól is nekiállok a házimunkának.. és meglátom mi a teendő.


Vagy pl több napig van a maradék a hűtőben és nem veszi eszre h még mindig ott van..

2019. febr. 15. 12:04
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dobd ki te a maradèkot. Tán olyan megerőltető? Csinálja meg az, aki èszreveszi, vagy akinek több ideje van rá. Nem azt kèrdeztem, hogy te is dolgozol-e, hanem hogy mennyit. Te is olyan sokat, mint ő?
2019. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kb ugyanannyit. Ő 8tól este 9ig általában. Én 9től v 10től 6ig, utána 23tól hajnali 2ig.
2019. febr. 15. 12:21
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő azèrt napi 1-2 órával többet dolgozik. Szóval nyugodtan vègezheted te a több házimunkát.
2019. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hètvègèn pihentek, szórakoztok valamit? Mert ez a napi 13 óra rendszeresen iszonyú sok, ès akkor mèg otthon essen neki a "kötelessègeknek", hát nem tudom, de ettől mindenki depressziós lenne egy idő után.
2019. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nàlunk is hasonló a helyzet.Èn dolgozom 8-tól 5-ig,de 5-kor kelek mert másik vàrosban van a munkahelyem,és este 7-re érek haza.Párom 11-től 11-ig dolgozik,de van,hogy 3-tól 6-ig szabad,csak akkor ô alszik.Èn mondtam,higy ha elkezdek dolgozni,elvàrom tőle,hogy vegye ki a részét a házimunkàban.Minden nap egy kicsit mindketten csinàlunk valamit.Minden 2.-3. Vasárnap pedig közösen nagytakarítást szervezünk.Van,hogy egyszerűen nem érkezünk ezt-azt megcsinâlni,de nem akadunk fel ezen.Inkàbb örülünk,higy mindketten dolgozunk.Ilyen egyszerű.
2019. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok mint a barátnőd. Nem helyes, de ez van, igyekszem rajta változtatni.
2019. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne a másiktól várd a csodát. Állj neki te is valaminek. Ha ott a hűtőben a maradék, dobd ki. Ha főzni kell állj neki. Ha csekket kell feladni ballagj el és add fel... Ne már hogy mindent a másikra hagyj. Igenis vannak az embernek rossz időszakai, akkor a másik is picit vállalhat többet. Nyilván ez oda vissza működik....
2019. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!