Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesegek, ti hogyan elnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, ti hogyan elnetek tul ezeket, s mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ferjem hosszu ideje nem akar velem kommunikalni, mert csak a barati kor es a telefonja erdekli.Eddig probaltam mindenben kedvere jarni, foztem sutottem mostam ra haztartast vezettem.De ot mindez nem erdekli ugy latom.Nem eszik foztombol,keson hazajaro,kulon alszik.Nagyon hianyzik az az ember akit megismertem, mert teljesen mas lett. Nem szol hozzam, de keresi az alkalmat hogy megalazhasson, csunyan szoljon. Nemszolok vissza. Ha mar ugy gondolja teljesen magam alatt vagyok, ugy latja osszetorte szivemet,jon es azt mondja miert csinalom a bajt, mit akarok. Egyszeruen ott tartok hogy nemtudok szolni,nemtudok valaszolni. Nagyon csalodtam benne, nemtudom mit tegyek.
2019. febr. 15. 23:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem lennék feleség. Az övé legalább is semmiképp. Semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak. Ennél még egyedül is jobb.
2019. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

Az ismerettségi körömben legalább hat ilyen korú nő vált el.

Csak alkalmi kapcsolatot találtak...


Nem mindenki vágyik erre...


De a megalázást nem kell eltűrni ebben egyet értünk.

2019. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Az én ismeretségi körömben pedig a kérdezőnél jóval idősebb nők is házasodtak.
2019. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
#12: Ahol laktam, ott a házasságok több, mint felében 30-40-50 éves nők léptek le más férfiakkal. Az ismerőseid valamit nagyon rosszul csinálnak.
2019. febr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm 39 évesen vált el. Csinos, jó alakú, életvidám, kedves nő. 1 évig egyedül volt, de folyamatosan ostromolták a férfiak minden korosztákyból. Most már egy éve van párja, egy 5 évvel idősebb, szintén elvált, rendes férfi. Egy munkatársam és egy ismerősöm is 50 fölött mentek újra férjhez. A szomszéd néni 35 fölött még 2 férjet elfogyasztott. Egyébként meg még mindig jobb egyedül, mint egy ilyen házasságben.
2019. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idős vagy?

Ugyanebben élek 41 eves nőként.

2019. febr. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtetted, hogy a férjed szeretőt is tart. Válnék.
2019. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
Próbálj meg beszélni vele először, ha nem megy, akkor jelentkezzetek be egy párterápiára, szervezz vmi új közös programot. Tudom, hogy nem csak a Te dolgod, hogy tegyél vmit a házasságotokért, de ha szeretnéd menteni a menthetőt(már ha van), akkor próbálkozz. Ha ezek nem válnak be, akkor válás. Azért ne akarj egyből válni, mert nem tudhatod, hogy nincs e bajban, lehet fe4nyegetik vagy munkaügy kitudja. Előbb kérdezz rá ezekre.
2019. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mit tettél?
2022. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
válás megvolt
2022. okt. 19. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!