Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, mit tegyek? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, mit tegyek? , már nem bírom idegekkel

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal,azert mentem bele mert ő másnak tűnt mint akikkel előzőleg voltam.A barátai utálnak engem,ök füveznek én viszont hallani sem akarok róla,megmondtam a barátomnak is ha velem akar lenni ne füvezzen...

A barátaival való kapcsolatomból kifolyólag engem soha nem visz magával.Pár napja kiderült hogy van egy lány a társaságban,aki szintén füvezik,és elég soká szokott hazajönni ha a csaj is ott van.nekem sose mondta hogy van ott egy csaj is,facebookon vettem észre hogy beszélgetnek,sajnos az üzenetet nem tudtam megnézni.Azonnal ideges lett rám hogy mit féltékenykedek és legyen Annyi elég hogy böven sokat csesztetik a haverjai miattam ö mégse megy el.



Tiszta gyomoridegem van miatta,nem merem felhozni a,témát neki!mit csináljak szerintetek? (20l 30F)


2019. febr. 16. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt csináld, hogy hagyd ott.

30 éves és csopiba fűvezik? ( most lehet, hogy titokban?)

Tudod ez kb mit jelent? hogy gyerekes, megbízhatatlan, komolytalan.

2019. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Téged sose visz, ott a másik csaj, ha ott van, nem hagyja ott a társaságot, amíg ott van. Mit kell ezen még gondolkodni? Bejön neki a csaj, lehet csal is vele.

Ő egy olyan lány, aki ugyan azt csinálja mint ő.

Szóval repülni fogsz előbb-utóbb.

2019. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalan, minek neked egy pasi aki füvezik? Ennyi eszed van?
2019. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem gyomoridegem lenne a barátomtól, nem lenne már a barátom. Okot ad a féltékenykedésre, és támad is. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy ez így neked nem tetszik, ha ezután se hajlandó felnőtt lenni, hát onnan a te döntésed.
2019. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Fúha, ha a barátod egy füves sutyerák és ő "más volt mint akikkel előzőleg voltál", akkor bele se merek gondolni, hogy azok milyenek lehettek.... :D Bocsi. Egyébként ha tudtad, hogy füvezik, miért jöttél vele össze? FCK LOGIC
2019. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Már rég otthagytam volna. Azzal a csajjal van egyszinten. Ha vele maradsz,és nincs elég akaraterőd,meg az is lehet,hogymagával ránt téged. Neki kellene inkább komolyabban viselkednie a korotok alapján. Már most hazudik,támad,tagad. Mi kenne később? Ő még nem akar felnőni. Hagyd had élja a világát,te pedig keress egy hozzád illő normális pasit.

Amúgy meg a baráti tarsasagból sok mindenre lehet következtetni. Én össze se jöttem volna vele,ha kátom,hogy füveznek a haverok. Különben meg elég naív vagy,ha azt gondoltad,ő csak magába csücsül mikor a banda füvezik.

2019. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem csak az nem lenne a normális, hogy nem nyugtatott meg téged a csajt illetően. Kérdezted egyébként bármikor is, hogy kik járnak a társaságba? Vagy honnan tudod, hogy akkor ért haza később amikor a csaj is ott volt, ha nem tudtad, hogy van ott egy csaj is? Miért utálnak a barátai, szabad tudni? A helyedben szakítanék vele, mert olyan stílusban is írsz róla, hogy nem tudod elfogadni, meg vszínű te sem vagy neki megfelelő.


Különben nem tudom itt gyk-n miért kap mindenki vérszemet ha meghallják, hogy valaki füvezik. Ez kb olyan, mintha azt mondanák, hogy “úristen minden hétvégén megiszik egy üveg bort??? háát azonnal repülne” Tiszta nonszensz. A fűtől semmi bajod nem lesz, ha van egy kis eszed, az alkoholtól annál inkább.

Értem, hogy valaki minden ilyen bódító szart megvet, de lényegesen több ember toleráns az alkohollal szemben pl, a füvet meg annyira démonizálják, hogy hallani sem akarnak róla. Hozzávetőlegesen az emberek 98%-a meg úgy veti meg, hogy azt se tudja eszik-e vagy isszák. Mert nem lehet besétálni a boltba, levenni a polcról és kifizetni a kasszánál, és nem lehet belőle adózni. Ehh. 😏

2019. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kuka. Legközelebb meg ne olyat keress, aki nem olyan, mint az exeid, hanem olyat, aki olyan amilyet szeretsz.

32/f

2019. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válszokat.

Egyébként nem tudtam hogy füzezik az elején,ezert mentem bele.

A haverjai azert utálnak mert szerintük régi modi vagyok(mert nem füvezek és korlátolt is😂)

Mert nem akarok drogossal együtt lenni.

Ok is probálják megmagyarázni ez nem káros stb...hazugság.ezzel a füvesek nyugtatják magukat.


Szakítottam vele még tegnap este.

2019. febr. 16. 11:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tegnap szakítottál vele, akkor ma reggel miért tetted fel a kérdést? :D Kis kamugép
2019. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!