Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, mit tegyek? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, mit tegyek? , már nem bírom idegekkel

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal,azert mentem bele mert ő másnak tűnt mint akikkel előzőleg voltam.A barátai utálnak engem,ök füveznek én viszont hallani sem akarok róla,megmondtam a barátomnak is ha velem akar lenni ne füvezzen...

A barátaival való kapcsolatomból kifolyólag engem soha nem visz magával.Pár napja kiderült hogy van egy lány a társaságban,aki szintén füvezik,és elég soká szokott hazajönni ha a csaj is ott van.nekem sose mondta hogy van ott egy csaj is,facebookon vettem észre hogy beszélgetnek,sajnos az üzenetet nem tudtam megnézni.Azonnal ideges lett rám hogy mit féltékenykedek és legyen Annyi elég hogy böven sokat csesztetik a haverjai miattam ö mégse megy el.



Tiszta gyomoridegem van miatta,nem merem felhozni a,témát neki!mit csináljak szerintetek? (20l 30F)


2019. febr. 16. 08:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azéet mert békülni akar és nem vagyok biztos benne hogy döntsek a továbbiakban
2019. febr. 16. 11:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy gyurmából lehet pcsát csinálni, de belőlem nem. Ha már hoztál egy ilyen komoly döntést de visszatáncolsz hozzá, akkor a jövőben is csak ennyit fog érni a véleményed... Nem lesz határ!
2019. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Uhh a lehető legjobb döntést hoztad. Mégis mit várjon az ember egy 30 éves füvestől... Nulla perspektíva van ebben.

Menjen füvezzen a haverjaival meg a csajával, ennél normálisabb srácok vannak fürtökben. Különben is, 20 vagy, nem kell ilyen fa.szi mellett megállapodni. 30N

2019. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!