Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom képtelen a kompromissz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom képtelen a kompromisszumos gondolkodásra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok, 4 éve vagyunk együtt, egyelőre nincs lehetőségünk össze is költözni. Nekem kezdetek óta van egy kutyám, többször jött már szóba, hogy ha elköltözök majd költözik velem a kutya is. Amikor a párom itt alszik mindig kizárom a folyosóra a kutyát, hiszem a hálószobát, intimitást ne zavarja meg. Viszont mostanában egyre inkább hangoztatja a párom, hogy ő a macskákat szereti, ne legyen kutyánk, meg ő biztos nem lakik majd kutyával, akkor nem költözünk össze stb. Én hajlok a kompromisszumra, pl mivel őt ennyire zavarja, hogy a kutya koszos (mondanám, egy hófehér kis plüsskutyáról van szó, ha koszos lesz séta után megy a zuhany alá), mondtam neki, hogy el tudom fogadni, hogy ő így érzi, természetesen akkor a kutya csak a folyosón és a nappaliban lehet majd, a háló és a konyha tabu lesz neki. De a páromnak így se tetszik. Mondtam is neki, hogy azt azért érzi-e, hogy jelenleg ő az egyetlen aki nem köt semmi kompromisszumot. Mindig úgy kezdi, hogy Ő így vagy úgy akarja. "Nem lesz kutya, mert én nem akarom." Én meg a macskákat nem szeretem, de már tudatosítottam magamban, hogy legyen majd macskánk, mert páromnak ez fontos, én pedig tudok alkalmazkodni hozzá. Pedig a macskának még a szőre is hullik, az én kutyámnak meg nem.

Megmondtam neki, hogy ha ezt így folytatja ebből bizony szakítás lesz, de mivel egyelőre nem gyakorlati a probléma, csak elméletben (a jövőre nézve) jelentkezik nem szeretnék még vele szakítani, mert minden más olyan jó vele, a legjobb barátom már vagy 5 éve.

Ti mit gondoltok? Voltatok már hasonló helyzetben? Lehet, hogy pár év múlva benő a feje lágya? (Ő 21 éves, én 22.)



2019. febr. 16. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol sem lesz osszekoltozes.
2019. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez onnan robbant ki, hogy kitalálta, hogy menjünk el kirándulni, sétálni valahová, és mondtam, hogy szuper, akkor viszem a kutyát is, jót tesz neki a plusz mozgás. Ezen ő meg megsértődött, hogy ne vigyem, meg ő romantikus programot tervezett. Hát mondhatom sokkal romantikusabb volt veszekedni otthon.
2019. febr. 16. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Férfiként nálam alap, hogy sem gyerekes, sem kutyás nővel nem kezdek, maximum szexkapcsolatra!

Ezeknek a nőknek mindig az eb és/vagy a puja lesz az első!

2019. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Olyan, nincs hogy a kutyának nem hullik a szőre. Baromságot mondtál kérdező. Ahogy neked is hullik a hajad, úgy a kutyaszőr is. Őszinte leszek: imádom a kutyákat/macskákat, sőt a szobakutyákat is, de megőrjítene a gondolat, hogy az állatszőr mindenhol ott lenne. Pár barátnőmnek is van kutyája és hiába takarít lelkiismeretesen, akarva/akaratlanul is meglátom a kutyaszőrt a kanapén.
2019. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az enyémnek nem hullik. Nézz utána, van ilyen. Ezeket a fajtákat fésülni kell, és a fésű távolítja el a szőrét.
2019. febr. 16. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy ha nem juttok egyezségre akkor kutyas tarsat keress!
2019. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

4-es: vannak fajták, amelyek nem hullajtanak, illetve "hipoallergének". Nézz utána, mielőtt idevakkantasz ilyet.


Kérdező, ebből nem lesz semmi, szerintem te is érzed...


30N

2019. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Jól értem, hogy már volt kutyád, mikor megismerkedtetek? Szerintem alap, hogy nem dobod ki az állatot, csak mert neki nem tetszik. Ha ennyire nem bírja, minek jött össze olyan nővel, akinek kutyája van?
2019. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Hát mondhatom sokkal romantikusabb volt veszekedni otthon."



Talán nem hisztizned kellett volna, hanem otthonhagyni a kutyát.

2019. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!