Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 éve együtt élünk. El ment külföldre dolgozni és meg csalt. Azt mondja szeret és most gondolkodásra van szüksége. Majd fog hívni de én ne hívjam. Szeretném hívni de nem merem . Mit tegyek? ,

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagy fa*z, hogy el kellett mondania mit tett, gyenge volt magában tartani és ezzel könnyít saját magán. Önző egy dolog, ahelyett hogy maga néz szembe a tetteivel, ha tényleg szeret.


Most már neked is szabad a csók, szabad a tánc. Sőt, egyenesen ajánlott.

2011. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most azt gondolod a valaszok alapjan hogy "jah konnyu ezt mondani"amikor szeretem,csak azt a kerdest tedd fel magadnak ,vajon o megerdemli ezt toled hogy megvard es hogy hu legyel hozza.ezek utan hogy felre ment?es biztos vagy abba hogy ha egyszer megtette tobbszor nem fogja?gondolkodj es lepj.23L
2011. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló. Akkor tehát gyenge jellemre utal az, hogy valaki bevallja? Lehet, hogy bűntudata van és azért teszi. De lehet az is, hogy őszinte akar lenni. Miért jó az, ha az ember becsapja a másikat és magában tartja?
2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha neki ennyit jelentett a két év, akkor neked is jelentsen csak ennyit. Ne hívd, minek, had gondolkozzon, te meg éld az életed, nehogy begubózz!!!
2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg hív, és aztán ne vedd fel pár napig. Tuti becsinál majd...
2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretsz valakit akkor azon nem kell gondolkodni hanem tudod és érzed. A párodat te ismered, de szerintem azért kérte hogy ne hívd mert esetleg megzavarod azt a helyzetet amikor a másik lánnyal van.
2011. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd a francba..még h ő kér időt...
2011. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!