Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha egy nem dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy nem dolgozó barátnő?

Figyelt kérdés

...havonta a párja keresetéből elkölt magára 30 ezret sminkre, ruhára, kozmetikumokra, kiegészítőkre.


Ha a párja jól keres, és szívesen adja, illetve a lány ideiglenesen nem dolgozik, mert be kell fejeznie a tanulmányait.


Elítélnéd, élősködőnek tartanád, ha valaki elfogadja a másik pénzét?


2019. febr. 16. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha tanul akkor nem. Nem ingyenélő, csak jelenleg más dolgokra koncentrál. Ami kell az meg kell. Nyilván azért nem mindegy, hogy a harmincadik tök fölösleges 10 ezer forintos rúzst veszi meg, vagy szükséges dolgokat. De alapvetően nincs ezzel semmi baj szerintem. Én mondjuk igényelném, hogy az ilyen "luxus" dolgaimra legyen saját keresetem, de ha ő nem érzi rosszul emiatt magát akkor teljesen rendben van.
2019. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
30 ezerbol havonta kb. a legszuksegesebb dolgokat tudja megvenni semmi extra, "teszkosnal" talan egy picit jobb minosegben, ugyhogy nem tudom, miert kene elitelni. Ez az összeg kb. annyit jelent, hogy fürdik es hajat is mos nehanapjan, plusz meg egy-ket egyeb alapveto dolog.
2019. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

"Ha a párja jól keres, és szívesen adja,"

Akkor miért elítélendő? Te másik szemszögéből nézed ezek szerint a helyzetet.

2019. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azt nem értem, minek minden hónapban 30-at költeni sminkre, ruhára meg kozmetikum, pedig én is nő vagyok. A mosószer, öblítő, tisztalkodó szerek illetve a tampon és betét kerül 10-be.
2019. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Èn nem ítèlem el, ha a pasit nem zavarja, ő dolguk. Mindenesetre èn sokallom a 30 rugó elköltèsèt minden hónapban ilyen vackokra. Túlzásnak tartok havonta smink cuccokat venni, meg kiegèszítőket. Jó ami kell, az kell, nèha kell új ruha is, de azèrt nem szórnám a párom pènzèt kacatokra.
2019. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben a párja szívesen adja mi az elítélendő benne? Kinek mi köze hozzá? Azért ha a ruhát, cipőt, tisztálkodószereket, krémeket, stb. is belevesszük, akkor nem sok az a 30 ezer. Főleg ha a párja is elvárja, hogy csinos legyen.
2019. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

#4. A kutya tápja 15000ft ....-nem,hogy egy jó arckrém... és itt csak 1 db-rol beszélek.

Ha vesz egy farmert minimum 12000-

Egy cipő 20-25.


Tehát nem költ sokat,és ha tanul nem biztos,hogy tud mellette dolgozni -gyerekem sem tud ilyen az órarendje .


Ja nem kell fujjolni:) - én férfi munkát végzek,hogy mindenem meg legyen.De én a gyereknek 50/hónap adok még az albi mellé.

2019. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted mit mondana erről a férfi, ha pont akkor jelenti be a nő, hogy szakítani akar, amikor elkezd dolgozni? Abban a pillanatban gold digger lesz.

Havi 30 ezer szerintem is sok. Nem kell minden hónapban új márkás cipő. Pont azért veszi meg valaki a minőségi termékeket, mert tartós.

2019. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Na azért a lófsznak is van vége kedves utolsó. Ha valaki nem dolgozik ugyan legyen már jó neki az 5 ezer forintos farmer, 5 ezer forintos cipő meg Nivea arckrém.. Ugyan azt tudja, mint a 20 ezres. Életemben nem vettem 25 ezer forintos cipőt, pedig amióta dolgozom nem keresek rosszul. Pofám leszakadna ha a párom fizetéséből vásárolnám fel a márkásabb, túlárazott szrokat ráadásul havi szinten...
2019. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Pffff....Mennyi írigy ember van itt .


Ne foglalkozz másokkal kérdező.

Ha együtt éktek vezeted a háztartást akkor nem a más" pémze.

2019. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!