Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez mitől olyan fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez mitől olyan fontos?

Figyelt kérdés
Bnőmnek rosszul esik h nem adok puszit s nem köszönök el ha dolgozni megyek. Nem mondom sűrűn h szeretlek. Nem értem ez miért oly fontos h ezeket mindig tegyem meg.
2019. febr. 17. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszönsz el tőle,mikor elmész fél napra és még megkérdezed,hogy miért esik ez neki rosszul?
2019. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ne legyél egy suttyó, érzéketlen paraszt.
2019. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát azért ha valaki elmegy otthonról akkor köszönjön már el legalább.

Egyébként meg ha szeretsz valakit akkor ezek maguktól jönnek. Ezek nem fontos, hanem alap dolgok egy kapcsolatban. Szerintem te csak úgy elvagy a barátnőd mellett, de nem szereted. Vagy abszolút nem fejezed ki, ami meg elég hihetetlen lenne ha valóban szeretnéd. Ezt nem lehet megindokolni. Egy kapcsolatban, szerelemben alap dolgok.

2019. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából anyádat kéne megkérdezni, hogy minek vállalt gyereket, ha szeretni, meg törődni elfelejtett vele, és még a legalapvetőbb emberi normákat sem adta át neki.
2019. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert amikor a párom megy dolgozni, jól esik, puszit adni neki, elbúcsúzni tőle, jó napot és kitartást kívánni neki. Meg azért, mert ezeknek annyira alap dolgoknak kéne lennie egy párkapcsolatban. Ha a páromnak nem lenne ez fontos, kb nekem se lenne fontos a szex, és feküdjön le akkor olyannal, akitől fapofával válik el, és nem kell megerőltetnie magát egy nyomorék búcsúpuszi miatt.


Ennyire egyszerű.

2019. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még a kutyámtól is elköszönök...Ezek alap dolgok.
2019. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Majd köszön neki más haver valaki majd jóban törödik vele és te meg mész a levesbe csak valaki dugja meg és szeretgese ara vár a te barátnöd, mer te úgy látom pancser vagy.....
2019. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!