Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer megingott a bizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megingott a bizalom, nem lehet helyre hozni?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején párom elment bulizni. Előtte mi össze vesztünk.

Ott egy csaj rákattant a párom egyik haverjára. Ő nem akart tőle semmit. Ahogy párom elmondása szerint ő maga sem. Csak buliztak együtt. Több ismerősöm is ott volt a koncerten, ők nem láttak semmi olyat ami megcsalás lenne. Viszont, páromnak tetszett a lány, aki a szöges ellentétem. Ezt ő mondta el. Született ég, vers is, ami neki szól,vagyis róla. Ezt mind párom mondta el. A verset nem olvastam. Nagy nehezen megbeszéltük, adtam egy eselyt, mivel úgy tudom tényleg nem csalt meg semmilyen módon. Viszont mintha ez a lány kísértene, rendszeresen találkozunk. Nem tudom tudja - e ki vagyok. 20 éves a lány, párom 31. Azt hittem túl vagyok rajta, hogy minden rendben lesz. De lépten nyomon össze futok vele. Ilyenkor borzasztóan érzem magam, mert tudom, hogy bár párom szeret, a lány mégis vonzza. A külseje mindenképp. Fogalmam sincs így van e értelme ennek az egésznek. Felhánytorgatni nem szeretném ha már egyszer megbocsátottam. Viszont belül mégsem érzem azt, hogy minden rendben lenne.

Sikerülhet ezt helyrehozni? Már kívül belül átbeszéltük.

Volt már veletek ilyen?



2019. febr. 17. 16:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ha bár párom haverját akarta felszedni,mégis párom ismerőse lett Facebookon.
2019. febr. 17. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az addig oké, hogy vonzódik a lányhoz. A vonzalommal nem lehet semmit se tenni, attól hogy van párod, még szépnek vonzónak tarthatsz másokat. A baj ott kezdődik, hogy született egy vers is a lányhoz. Ezt a párod írta?? Számomra az is megcsalás, amikor testiség nem történik, de közben mégis elindul valami, ami jelen esetben itt a megírt vers.
2019. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Amúgy ha megingott a bizalom, hosszú idő alatt helyre lehet hozni, de ha az én párom írna verset egy lánynak, lehet én helyre se akarnám hozni.
2019. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

2: ha maga a srác mondta el, akkor nem megcsalás még érzelmileg sem, a megcsaláshoz titokban kellett volna maradnia, nem tudom, ezt a szót itt nagyon nem érzem helyénvalónak.


Egyébként egyetértek, mindig lesznek vonzó emberek. Időnként nagyon vonzól emberek is. Kérdező neked is. Nehéz lesz így az életed.

2019. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert ha közlöd a pároddal, hogy csókolóztál valakivel szerinted nem megcsalás mert elmondta? Vagy én nem értek valamit?

Ha a párom idegen nőnek írogatna szerelmes verset, ki is vágnám, ha elmondja, ha én jövök rá.

2019. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!