Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a barátom. Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a barátom. Olyan nagy probléma, hogy én egy ekvivalens kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

Cetlik,csekkek,számok, emaliek,ebből áll a kapcsolatunk.

Még egy rendes bevásárlás se megy zökkenő mentesen.akkor így hogyan tovább?szeretném, ha többről szólnánk. Nem csak a 7közNapi Routin.

Mit mondjak neki. Próbálkoztam már pár dologgal. -beszélgetés,jópofizás, de úgy érzem csak én adok. És nem kapok.igen. nekem több kell. Ez van.

Korábban bevált ez a "túl licitálom a páromat adásban" dolog,de már nem működik oda-vissza.

Akiknek sikerült már túllendűlni ilyen krízisen, ők hogy csinálták?


2019. febr. 18. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott a barátod, amikor elmondtad neki hogy mi a problémád?
2019. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

új kapcsolattal.


sajnos, tapasztalatból mondom, hogy vannak emberek akiknek ebben teljesen kimerul az elet. Volt páromnak fogalma sem volt arról, hogy milyen is tud lenni egy család. évek óta nem beszélgettek otthon, én pedig megszoktam a közös programokat, az erdeklodest a masik irant... mikor összeköltöztünk probaltam megmutatni neki, hogy igen, lehet mashogy is, az elet nem csak a rezsirol, a bevasarlasrol, a fozesrol a berleti dijrol es a munkáról szól,hanem fontos a masikkal valo torodes is.


vegul en faradtam bele, hiszen az o igenyei lekorlatozodtak arra, amit otthon latott 25 éven át. Szerettem, így nehezen leptem ki a kapcsolatból, de úgy éreztem nem az én feladatom hogy kisfiút faragjak a fa bábuból.


nem sokkal utána az életembe jött egy nagyon életvidám ember, akivel szinte lehetetlen beleesni a monoton hétköznapok orvenyebe. Mert ő otthon is ebbe nőtt bele. Persze állhat mas is a hatterben, de nalunk pl. az eddigi családi elete,vagy inkább annak a hiánya volt a problema

2019. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, új kapcsolat. Ezt máshogy nem lehet. A fejeden is pöröghetsz, de ha belekényelmesedett a kapcsolatba és nem hajlandó tenni ellene az már sajnos veszett ügy.
2019. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szánalmas, mikor írástudatlan próbál intellektuálisan fogalmazni.

Amúgy meg BESZÉLD MEG A BARÁTODDAL!!!

2019. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma. Az a probléma, hogy a párod nem tudja azt nyújtani neked, amire te vágysz, mégis vele vagy, őt akarod megváltoztatni. Senkit nem kényszeríthetsz arra, hogy többet adjon neked, mint amit ő akar. Neki megfelel így ez a kapcsolat, neked nem. Tehát te vagy az, akinek lépni kéne. Követelőzhetsz, mint egy hisztis kisgyerek, de attól még nem fogsz többet kapni tőle.
2019. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár én finomabban fogalmaztam volna, a 4-nek igaza van.

Az ekvivalens azt jelenti, egyenlő. A szó, amit te keresel, az az egyenrangú. Nem mindegy.


Ha hiába minden próbálkozás, akkor lépned kell.

2019. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!