Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit bír el az ember? (Lakótárs probléma)

Figyelt kérdés

Megpróbálok gyors és érthető lenni. 21 éves lány vagyok, a párom 24. Több, mint 2 éve vagyunk együtt. Nagyon vágyok az együtt élésre, én még a családommal lakok. A barátom saját magát látja el, nem engedhet meg magának egy drága albérletet. Hozzánk nem jöhet, ki van tiltva. Ő még 2 lakótársával együtt lakik, én szoktam átmenni hozzájuk.

Nagyon szeretem őt, vonzódunk egymáshoz. Ha napokig nem találkozunk egyből nekiesnék. Félelmetes, hogy mennyire tudom kívánni a szexet. Van hogy elvonulunk a fürdőbe, mindenki tudja mi folyik akkor. Sokszor undorodom a helyzettől, mindig megfogadom, hogy ez volt az utolsó, de persze, hogy nem. Szerintetek emberileg ez mit mond el valakiről? Ne kíméljen senki.

A párom is látja a problémát persze, de idő kell a költözéshez.

Köszönöm, ha más szemszögből is ráláthatok a helyzetre, esetleg a Ti saját történeteikkel.



2019. febr. 14. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért van tiltva?

32/f

2019. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem lakotarskent ebbol annyi zavarna, hogy olyan helyen csinaljatok, amit en is "intim" helyzetben hasznalok. Nem tartom ezt tul gusztusosnak mas emberekre nezve. El lehet ezt intezni olyan helyen is ami a ti privat szferatok kizarolag. Az hogy szexeltek, hat azt felnott emberek pont leszarjak.
2019. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért van kitiltva tőletek?
2019. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem a szüleid tudnak valamit, amit te most nem írtál le. Az a helyzet, hogy gyerek vagy még, és a jelenlegi kapcsolatod szumma-szummárumja csak a szex. Az értelmi színvonalad még elég mélyen van ahhoz, hogy lásd, helyjegyet váltottál a proli élethez.


Dugni a fürdőszobába úgy, hogy közben mindenki tudja a dolgot a lakásba, háááát...prosztó. Bár gondolom a lakótársak szellemi és erkölcsi nívója is hagy némi kivetnivalót.


Legyen már tartásod könyörgöm! Most b*sz*d el az életed konkrétan egy f * s z miatt. Konkrétan a proli szint felett értéktelen vagy, bár hozzáteszem, a nagyátlag a szint alatt van. Mivel ők a hangos többség, így úgy gondolhatja a nézelődő, hogy az a normális.


Ha meg már a szüleid is kitiltották, én csak gratulálni tudok a nagyszerű trófeádhoz. Egyébként most rúgod az öngólt a női nemnek. Ingyen p*nát szolgálsz fel a tróger barátodnak, ráadásul még te is szállítod le.


Tapsvihar!

2019. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs saját szobája? Miert kell a furdoben csinalni?
2019. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lakótársak személyiségétől függ. Engem és sok régi lakótársamat pl nem zavart ilyesmi, de ha úgy érzed, az ő lakótársait biztosan igen, akkor hagyd abba ezt az akaratgyenge viselkedést és ne szexeljetek a fürdőszobában, ameddig más is ott van. Egyébként a barátod le is beszélhetné a lakótársaival egy-két héttel, hogy amikor majd nála alszol, akkor menjenek el a délután folyamán pár órára. Szerintem ezzel sincsen semmi probléma. Vagy te vidd haza akkor, amikor nincsenek otthon a szüleid.
2019. febr. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huhh, azért ez egy elég egénytelen szint. Ronhansz hozzá, keféltek a fürdőben, majd gondolom takarítás nélkül kijöttök.
2019. febr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább a szobában csináljátok.
2019. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lakótárs vagy szobatárs?


Nem értem a problémád. 18 éves korom óta lakom albérletekben, mindig 2-3 szobás lakásokban 1-2 másik emberrel és úgy hogy mindig mindenkinek külön szobája volt, nekem is. Volt már pár hosszú távú kapcsolatom és szexkapcsolataim is és soha egy lányt nem zavart, hogy a lakásban mások is vannak, ha szexelünk. Barátnőt sem. Nálatok barátodéknál papírból vannak a falak?


Most is lakótársamnak van barátnője, ha átjön a csaj, akkor én is becsukom a szobám ajtaját, ők is a sajátjukét és kész. Szerinted erre recskáznak a lakótársak, hogy szex van a másik szobában?

Ha halkan csináljátok, akkor örülnek hogy nem zavarjátok őket a saját dolgaik csinálásában, vagy esetleg még arra gondolnak ha nincs senkijük, hogy de jó lenne nekik is találni valakit. (Ezt most a másik oldalról mondom.)


Még ha 40 évesek lennétek megérteném a problémát, de te is fiatal vagy, vigyél már bele a dologba egy kis jó értelemben vette lazaságot, nemtörődömséget most, mert rád férne. Mondjuk ha egész életedben otthon laktál, akkor nem úgy van tapasztalatod a más fiatalokkal való együttélésben, mint azoknak akik éltek már koliban vagy albérletben. Fogadd el, hogy nincs annyi személyes tér az ilyen helyeken, mint otthon vagy mintha egy egész lakásod lenne és így próbáld élvezni az életet.

26/F

2019. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!