Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Én látom rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én látom rosszul? Engedjek?

Figyelt kérdés

A párommal távol élünk egymástól, félúton találkozunk és egyszer hozzám, egyszer hozzá megyünk. Legutóbb 2x is én voltam nála, ő 3x mondta le hogy jön. Mindig nagyon gyenge indokot talál ki. Persze azt elvárná hogy én menjek. Most mérges lettem és nemet mondtam holnaputánra. Igazam van? Vagy túlreagálom? Én is járok, nekem is fontos, de ő is mozoghatna néha, ha nem fontos neki hog, velem legyen akkor miattam nem kötelező jönnie.


Tudom hogy gyerekesen hangzik a kérdés de eddig én azt hittem ez a rendszer így működik.


2019. febr. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy "otthon" jobban érzi magát mint nálad.
2019. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És? Én is otthon mint nála, mégis megyek.
2019. febr. 18. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Figyi, ha jobban érzed magad otthon mint nála, akkor nem is tudom miért mész?

Áldozatot nem kell hozni, megette a fene az olyan kapcsolatot. Egyszerűen csak ez jött le nekem az írásból. De mondjuk én az ilyet finoman meg szoktam beszélni a pasival, hogy figyi, nem érzem jólmagam nálad ezért és ezért. Ha nem változtat, lapát. Kérdezd meg tőle hogy mi az oka? Lehet hogy egy kis banális marhaság amin változtatni lehet. (Pl. Hányingere van a klozetillatosítótól amilyen nálad van)

1# voltam.

2019. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A sértődés részben jogos, a megoldás viszont szörnyen gyerekes. Miért nem lehet ezt normálisan megbeszélni? "Drágám, miért nem szeretsz jönni, zavar valami? Nem érzed itt jól magad? Nekem rosszul esik, amikor lemondod a találkozókat. Tudnál többször jönni hozzám?" 3 darab baromi egyszerű mondat. Ha normális kapcsolatot szeretnél akkor ki kell nőni ezeket a gyerekes hülyeségeket. Kommunikáció!!
2019. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem elvárható,hogy a férfi kimozduljon a barátnője kedvéért és ne azt várja,hogy a csomag hâzhoz jöjjön,akkor is ha otthon jobban érzi magát.Ami ugye természetes,hiszen a saját környezetében az ember komfortosabbban mozog.
2019. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!