Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kéne tennem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiona21 kérdése:

Nem tudom mit kéne tennem. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok és van egy 27 éves párom. Tavkapcsolatban élünk (csak 50km),ami nem sok. Már lassan 1 éve vagyunk együtt. Már másfél hónapja nem volt felém, mindig azt mondja h "nem jó a kocsija". Eleinte el hittem, de már sztem kifogás az egész... Plusz alig beszélünk.. 3-4mondatot naponta... Kezdek tőle el hidegülni de viszont nagyon imádom ez biztos... DE. A múlt hétvégén voltam éjszakai fürdőzni egy bnōmmel, ott volt egy fiú aki nagyon jól néz ki.. Sokat dumáltunk és ma írt h jönne hozzám (olyan értelemben), persze nemet mondtam de nagyon csábító és nem nagyon bírok ellen állni neki...(plusz menyasszonya van).

De tudom h nem jó ez.. Lehet csak azért van mert az barátom hanyagol és jól esik h valaki törődik velem?? Mit tegyek? Segítsetek kérlek



2019. febr. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanolyan volt olvasni ezt a leírást, mint a legközelebbi barátnőmet hallgatni 21 évesen (igazából, 14-től mostanáig). :) Neki is mindig azt mondtam, hogy ha már mással kezdesz flörtölgetni, máshoz kezdesz vonzódni, akkor érdemes átértékelned a kapcsolatod, amiben vagy. Az teljesen jogos probléma, hogy már több, mint egy hónapja nem találkoztok és még csak nem is beszéltek rendesen, valószínűleg a barátod már kezdené megszüntetni kettőtök dolgát, csak nem tudja, hogyan mondja ki (a jelek szerint igazából már szakított, csak erről neked még nem szólt). Érdemes lenne a sarkadra állnod és megmondani neki, hogy ennek így semmi értelme, így képtelenség fenntartani egy normális kapcsolatot.


Ami a jóképű srácot illeti - sose bízz meg egy olyan pasiban, aki barátnő/menyasszony/feleség mellett is udvarol és "felmenne hozzád". Akármi is történik, te jössz ki rosszul az egészből. Valószínűleg persze, elhanyagolva érzed magad és jól esik valaki figyelme, már azon túl, hogy valóban bejön a srác, de mindezt ne téveszd össze valós vonzalommal és szimpátiával. Ebből a dologból jobb lenne kimaradnod, még ha vágysz is rá.

2019. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én sem akarok vele kapcsolatot csak ilyen alkalmi dolog lenne de nem vagyok rá képes. És a barátom nem akar szakítani velem, csak nagyon be van zárkózva egy régebbi kapcsolata miatt és akarja látni h tényleg ki tartok e mellette minden áron.. De már kerdek kicsit bele betegedni a várakozásba és az egyedül létbe...
2019. febr. 18. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év után sem tud benned megbízni csak játszmázik, akkor akkor sincs értelme kitartani mellette, ha amúgy nem akar szakítani. Ez senkinek se jó.
2019. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem biztos nem. Ennyire nem voltam még szerelmes mint most és ez nagyon rosszul esik tőle. De tudom h ő is nagyon szeret engem és ez még jobban el szomorit
2019. febr. 18. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Tedd rendbe az életed... Nem csak ez a két pasi van.. Nem az a megoldás hogy egy foglalt pasival dugatod magad... Szánalmas
2019. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ja amúgy ku..ára szeret... Olyan vagy mint egy 16 éves kis pcsa... Nőlj már fel...
2019. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Na álljunk meg egy kicsit. Ha ez a pasid szeretne téged akkor nem játszaná ezt. Elmenne hozzád írna neked. Ez oltári nagy baromság hogy tesztelget tényleg kitartasz e mellette így is. Nem nem tartassz ki mivel magasról tojik rád és kérdem én ki az h**lye aki kitart egy ilyen pasi mellett?? Változtatni kéne ezen a szokásán mert így a büdös életbe nem lesz hosszabb kapcsolata. Plusz ha te is valóban szeretnéd a pasidat akkor nem lenne képbe a másik pasi akivel jó lenne kamatyolni egyet főleg nem úgy hogy annak párja van. Megérdemlitek egymást ezzel a degenerált pasiddal.
2019. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!